Bezpłatne porady prawne w gminie Konopiska

Urząd Gminy Konopiska poinformował, że w urzędzie znajduje się punkt nieodpłatnej pomocy prawnej. Dyżury w każdy wtorek w godz. 13:00 – 17:00 pełni doradca obywatelski Justyna Kabzińska, a w piątki w godz. 9:00 – 13.00 adwokat Adrian Nowicki.

Porady są bezpłatne dla mieszkańców gminy Konopiska.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).