Będzie zimno. Wraca zima!

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych informuje o ostrzeżeniu meteorologicznym na terenie woj. śląskiego. Prognozuje się spadek poniżej 0 st. Jutro nad ranem temperatura spadnie do -2°C, przy gruncie do -3°C. Natomiast dziś w nocy temperatura minimalna będzie do -3°C.

Włączcie kaloryfery.Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).