Będzie zimno. Spadnie śnieg!

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych informuje o ostrzeżeniu meteorologicznym na terenie woj. śląskiego. Prawdopodobieństwo wystąpienia opadów śniegu o natężeniu umiarkowanym wynosi 85 proc. Prognozowany przyrost pokrywy śnieżnej dziś w nocy wyniesie od 5 cm do 15 cm. Na drogach i chodnikach może być bardzo ślisko.

Uważajcie na siebie.Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).