Będzie wizja lokalna szkół

We wtorek 17 października o godz. 9:00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Konopiskach odbędzie się posiedzenie członków Komisji Oświaty, Kultury, Zdrowia i Spraw Społecznych, podczas którego członkowie komisji przeanalizują wykorzystanie obiektów sportowych na terenie gminy oraz przeprowadzą wizję lokalną szkół na terenie gminy.

Tematem posiedzenia będzie:
1. Analiza wykorzystania obiektów sportowych: boisk, sal gimnastycznych, stadionu, hali sportowej, „Orlików”.
2. Zaopiniowanie materiałów sesyjnych.
3. Sprawy różne.
4. Wizja lokalna szkół Gminy Konopiska w następującej kolejności:
PP Konopiska
SP Konopiska
ZSP Aleksandria
ZSP Kopalnia
SP Jamki-Korzonek
ZSP Hutki
ZSP RększowiceKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).