Będzie wielka modernizacja oświetlenia w gminie Konopiska

Urząd Gminy Konopiska ogłosił przetarg na modernizację oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Konopiska. Zakres modernizacji zakłada etapowanie i obejmuje wymianę 1252 opraw oraz dobudowę 196 opraw i wysięgników w ramach istniejącej infrastruktury oświetleniowej. Zmodernizowany system oświetleniowy ma przynieść oszczędności w zakresie zużycia energii elektrycznej oraz ograniczenia emisji szkodliwych substancji z tytułu zmniejszenia zużycia energii.

Oferty można składać do 1 czerwca 2022 roku.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).