Będzie termomodernizacja budynku urzędu

Wójt Gminy Konopiska ogłosił przetarg na termomodernizację budynku użyteczności publicznej w Konopiskach. Chodzi o budynek urzędu, GOPSu, GOZu oraz poczty.

Przedmiotem jest wykonanie termomodernizacji budynku wielofunkcyjnego przy ul. Lipowej w Konopiskach, działka nr 1525/33, obręb Konopiska. Planowane prace będą obejmowały część architektoniczną, elektryczną i sanitarną. Od strony południowej budynek posiada dostęp do drogi publicznej oraz parking. W budynku obecnie mieszczą się następujące instytucje
– Urząd Gminy Konopiska
– Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Konopiskach
– Poczta
– Gminny Ośrodek Zdrowia w Konopiskach

Budynek tworzą trzy segmenty A, B, C połączone ze sobą. Segmenty A i B są trzykondygnacyjne, segment C jest dwukondygnacyjny. Przeznaczenie budynku – budynek użyteczności publicznej.

Powierzchnia użytkowa:
– przyziemie – 699,95m2
– parter – 685,65 m2
– piętro – 435,90m2

Oferty można składać do 16 marca.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

5 odpowiedzi na “Będzie termomodernizacja budynku urzędu”

 1. Mak pisze:

  Super,a żeby dostać się na Jamki nie długo będziemy pływać łódką przez Pająk,bo droga jest tak dziurawa, że już nawet brakuje słów, żeby to opisać 😡😡😡

  11
  0
 2. Janusz pisze:

  Ale po co to docieplać, jak tam nikt nie śpi po nocach…

  10
  2
 3. Tomasz pisze:

  Po co przetarg, wiadomo kto będzie wykonawcą, ciągle ta sama firma. Jak w pierwszym przetargu wyjdzie coś nie tak to się unieważni i w drugim na pewno już wygra. Takie są standarty. I po co robić szopki z przetargami.

  14
  0
 4. Obywatel pisze:

  Ostatnie podrygi władz gminy (wójta i przewodniczącego), żeby wydusić kasę z Urzędu Gminy, wiadomo, dla swoich i siebie przy okazji.

  3
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).