Będzie termomodernizacja budynku SP w Konopiskach!

Budynek Szkoły Podstawowej wraz z salą gimnastyczna i łącznikiem w Konopiskach zyska nowe życie. Gmina otrzymała 1.374.798,25 zł na termomodernizację obiektu – poinformował referat oświaty, sportu i funduszy zewnętrznych Urzędu Gminy w Konopiskach. Ma zostać zmodernizowana instalacja elektryczna, wykonana elewacja, wymieniona będzie stolarka okienna i co najważniejsze, budynek zostanie ocieplony.

Całkowita wartość inwestycji to ponad 1,74 mln zł.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

24 odpowiedzi na “Będzie termomodernizacja budynku SP w Konopiskach!”

 1. Izolbu pisze:

  moja buda

  0
  0
 2. Endi pisze:

  Żurek robi to co poprzedni wójt zabezpieczyl w unijnym programie inwestycyjnym, otrzymał kasę bez konkursu na ocieplenie szkoły w Konopiskach ! Zero wysiłku przez Zurka. Zurek mógł jeszcze otrzymać unijną kasę na modernizację oświetlenia ulicznego , komunikację , termomodernizację budynku OSP Konopiska ale wykreślił to z zadań złożonych przez wójta Soche. Taką kase unijną już nigdy nie dostanie na tak dogodnych warunkach Gmina! Jeździec bez głowy!

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Poprzedni wójt nic na to nie zabezpieczyl. Przepraszam, jedynie swoją pensje ponad 150 000 a zostawił 16 milionów długu! O termomodernizacji tak jak w straży w Konopiskach tylko gadał cała kadencję i gówno zrobił.

   0
   0
 3. z hutek pisze:

  Żebyście nie mieli nadziei. Tajni współpracownicy służb bezpieczeństwa PRL już nigdy w tej gminie nie będą rządzić..żegnamy:)

  0
  0
 4. Felek J pisze:

  a debil z hutek znów na swoją żałosną melodię! Głąbie, sprawdź jakie głupoty wypisujesz i okłamujesz ludzi wbrew faktom. Endi pisze prawdę, a ten idiota ma swoją prawdę, jak zwykle. Co za dureń!

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Wy piszecie to co wam każą. 2 lata jest po wyborach. Tusk też miał plany i nie robił. Poprzednik wolał ukrywać prawdę z przeszłości, promować kandydatke. Z tego co wiem to termomodernizacja remizy została wstrzymana bo jego przyjaciel rzecznik też kandydował, chyba mu nie chciał pomoc- ileż o tym plotek krąży!. Taka zgrana parka. Policjant i Towarzysz. Ech… Co za herezje.

   0
   0
 5. Barnaba pisze:

  Te, z hutek, ile ci płacą za dyżurne odszczekiwanie tych twoich kłamstw pod każdym wpisem?

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Piszę za darmo bo bzdury jakie tu są wypisane aż biją po oczach. Nikt wam nie uwierzy!

   0
   0
 6. Jula pisze:

  Z hutek tzn. Jacek z Rekszowic walnij się w ten zakuty łeb i pomyśl jakie pośmiewisko z siebie robisz. Za grosz sprzedał byś duszę diabłu, aby tylko było po twojej myśli! Prostak chcący zrobić karierę polityczną!

  0
  0
 7. Jak pisze:

  Ty Jacek oprócz pustogłowia nic nie posiadasz! Dobrze , że wyborcy mają szansę już teraz wyrobić sobie ocenę na twój temat! Na własne twoje życzenie wiemy kim jesteś !

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Jeszcze raz wam pisze, nie jestem Jacek!! Naprawdę do was nie dociera że nie jestem związany z gminnymi setkami?!

   0
   0
 8. Wolny pisze:

  Oczym ty piszesz , nie dociera do ciebie to co sie złego za Zurka dzieje ?

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Dociera do mnie ze Pan Gąsiorski pisze bloga, a nie potrafi odpowiedzieć mieszkańcom czy robi to za darmo czy ktoś.mu płaci? Czy ktoś sponsoruje tej miernej jakości portal? Wasz burmistrz i tak wojtem nie Zostanie choćby duszę diablu sprzedał:)!

   0
   0
 9. z hutek pisze:

  Ja już Wam kiedyś napisałem kto za 2 lata będzie wojtem!

  0
  0
  • Tiks24 pisze:

   Witam
   Widzę że karty juz rozdane:-) Proszę pamiętać, że Gmina to nie prywatny folwark obsadzany od lat tymi samymi osobami….Myślę że lokalna społeczność jest na tyle rozsądna i wybierze kogoś nie skazonego władzą i zaplątanego w siec wzajemnych ukladzikow. ..pozdrawiam

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Nom ludzie już mieli dość.sieci powiązań i w wyborach odcieli od koryta poprzednia ekipę. Tak rządzili że w ostatniej kadencji pensje wójta podnieśli o kilkadziesiąt tysięcy!

   0
   0
 10. Widz pisze:

  Wiemy ,że Andrzej Janik!

  0
  0
 11. ktoś pisze:

  To bardzo dobry kandydat, na miarę PSL wymarzony. Jestem za!

  0
  0
 12. Brygida pisze:

  no cóż, z hutek, mimo zmowy, z pewnością nie ty.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).