Będzie remont ZSP w Kopalni

Do końca października gmina Konopiska przeprowadzi poprawę efektywności energetycznej budynku Zespołi Szkolno-Przedszkolnego w Kopalni. Gmina wymieni stolarkę okienną, dociepli stropodach, wymieni instalację c.o. i grzejników i wymieni kocioł na gazowy.

Całość ma kosztować blisko 500 tys. zł, z czego większość bo 399 442,28 zł same roboty budowlane.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

4 odpowiedzi na “Będzie remont ZSP w Kopalni”

 1. Jodła pisze:

  Eeeeee chyba Wójt Socha 1999r.Pisał wniosek o kase na modernizację szkoły.

  4
  2
  • Cichy pisze:

   jak zwykle!Niemal na wszystko to,gdzie są jakieś pozyskane środki z zewnątrz , załatwił Socha!

   5
   4
 2. mieszkaniec pisze:

  Podobnie jak wszystko robione jest dotychczas wójt zaczął remont szkoły w Kopalni bez ładu składu, aby tylko cos zrobić i wydac grube tysiace złotych. To co robi się wewnątrz budynku to woła o pomstę. Remont wyglada tak jakby to robili na złośc uczniom i nauczycielom, bez wyobrazni aby tylko zrobić i kasę do kieszeni. Wymiana okien tylko połowiczna, wszystkich nie wymieniają. Istny skandal jak mozna prowadzić termomodernizację obiektu pozostawiając połowę okien , które nie spełniają aktualnych norm przenikalności cieplnej.
  WÓJCIE PRZESTAŃ NISZCZYĆ NASZĄ GMINĘ WYRZUCAJĄC GRUBE PIENIĄDZE W BŁOTO!!!!

  11
  4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).