Będzie remont ulicy Zielonej w Konopiskach

Gmina Konopiska otrzymała z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji dotację w wysokości 270 000 zł na usuwanie skutków klęsk żywiołowych. Ta skromna dotacja ma wystarczyć na wyremontowanie ok. 250 metrów ulicy Zielonej w Konopiskach. Nawierzchnia tej drogi ma być wykonana z kostki brukowo-betonowej.

Pierwsze starania o wpisanie tej drogi do tzw. powodziówki były już w 2012 roku. Dopiero po pięciu latach pieniądze te zostały przesłane do gminy.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

21 odpowiedzi na “Będzie remont ulicy Zielonej w Konopiskach”

 1. Kopamnia pisze:

  I dobrze

  0
  0
 2. TWAgent pisze:

  Tak wlasnie poprzednicy sie starali, duzo gadali a nic nie potrafili zalatwic. Dopiero obecny wojt musial wziac sprawy w swoje rece aby cos sie stalo!

  0
  0
  • Francik pisze:

   widzisz TWAgent i takie jest to twoje niby merytoryczne pisanie. niczego nie sprawdzasz, bo po co, doskonale wiesz, że piszesz kłamstwa byle pisać na poprzednią władzę! A to wszystko jest do sprawdzenia. Ktoś tu ci napisał żebyś sobie sprawdził na stronie urzędu. No to ja sprawdziłem. i nie za trzy kadencje ale za JEDEN ROK, pierwszy z brzegu jaki się wyświetla, rok 2004, drugi rok pracy poprzedniego wójta na którego tak plujesz jadem nienawiści i kłamstwami. Tylko w tym jednym roku wójt Socha zrobił:
   1) ul.Kosmiczną w Konopiskach
   2)ul.Małą w Kopalni
   3) ul.Zieloną w Aleksandrii
   4))chodnik wzdłuż ul.Częstochowskiej w konopiskach razem z zarządem wojewódzkim bo droga jest wojewody
   5)projekt deptaka ul.Spacerowej w Konopiskach
   6)ulice Brzozową w Aleksandrii
   7)ulice Górną w Aleksandrii
   8)projekt ulicy Leśnej w Aleksandrii
   9) ul.Włościańską i Spółdzielczą w Konopiskach
   10)ul.Gwiezdną i Kosmonautów w konopiskach
   11)dołożono do dróg powiatowych: Kopalnia-Aleksandria, Aleksandria-Olszyna, Wygoda-Konopiska
   12)wykonali drogi wewnętrzne
   13) zrobiono most na rzece na drodze Łaziec-Konopiska
   a to przecież nie wszystko!to tylko drogi!

   Nie pisz więc nienawistny złośliwcze że wójt Zurek to tak duuuużo(ha,ha) robi a wójt Socha nic! Bo to wielkie kłamstwo z twojej strony,jak wszystko co piszesz pod każdym artykułem.
   A to tylko jeden rok podaję! tak było każdego roku!
   Jesteś kłamcą i dobrze że podobno przestajesz pisać. Przynajmniej jako TWAgent.

   0
   0
 3. Krzysztof Kruk pisze:

  Panie Wójcie w imueniu mieszkańców oraz moim bardzo dziekujemy.Nareszcie po tylu latach mamy piękne ulice Różna-Skośna teraz Zielona.Oraz myślę że uda nam się przebudować ul.Spacerową.

  0
  0
 4. Trener pisze:

  Gąsior pierwszy raz prawdę napisałeś, że były starania tylko że wielkie g… z tego wyszło. A może brakło kogoś kto to potrafił załatwić?

  0
  0
 5. TWAgent pisze:

  I co sludzy czarnego Pana? Redaktor podrzucil zly temat do hejtu? Na dodatek radny sie wypowiedzial z KWW Jerzego Sochy- czyli da sie wspolpracowac i robic cos dla mieszkancow. Z tego co widze pisze tu dopiero drugi radny. Wice sie boi bo nie widac jego dzialan na rzecz ludzi.

  0
  0
  • lux pisze:

   sukces 250 m drogi- żałosne, podobnie jak kotłownia! Nierób i nic więcej, doi gminę ile wlezie, sam zarabia tyle co prezydent polski. Wstyd i hańba, najgorszy wójt w historii gminy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   0
   0
  • TWAgent pisze:

   Lux ty jestes zalosny. Tam mieszkaja ludzie. Poprzedni wojt w 12 lat nic z tym nie zrobil, a to przeciez wg ciebie tylko 200 m. Ogarnij sie:)

   0
   0
 6. TWAgent pisze:

  To wszyscy wiedza Bracie:)

  0
  0
 7. Tiks24 pisze:

  Przez 15 lat walki o drogę słyszeliśmy tylko ” nie da się”.. Tak drogi przedmówco, tu też mieszkają ludzie. ..pozdrawiam:-)

  0
  0
  • Kamil pisze:

   Tiks24 i twój wspólnik TWAgent, poszukajcie sobie na bip urzędu gminy wykazów inwestycji zrealizowanych przez poprzedniego wójta (zaraz napisze “wskaż…”) i porównaj z takimi wykazami Żurka. I przestańcie wypisywać głupoty. Nie musicie lubieć poprzedniego wójta ale przestańcie zaprzeczać “w żywe oczy” oczywistym faktom.

   0
   0
  • TWAgent pisze:

   Kamil, nie zrobil drogi i to fakt. Z czym chcesz dyskutowac i co szukac? Poza tym poprzednik mial 12 lat a zurek 3. Obudz sie.

   0
   0
 8. Kamil pisze:

  Wystarczy głupku porównać cztery lata,ale trzeba chcieć i umieć a nie tylko wypisywać kłamstwa

  0
  0
  • Kamil pisze:

   Przeczytaj sobie kłamco wpis Francika!
   Ludzie po tych drogach chodzą i jeżdżą to wiedzą. Twoje kłamstwa tego nie zmienią. A Francik podał ci , WSKAZAŁ!jak lubisz żądać, TYLKO JEDEN ROK!!! z pracy poprzedniego wójta! nie trzy kadencje i nie trzy lata!!!To wszystko jest na bip gminy do udowodnienia. Ale trzeba chcieć pisać prawdę.

   0
   0
  • Wkurzony pisze:

   Na tym forum nikt nie pisze prawdy, ani jedna strona sporu, ani druga.

   0
   0
 9. Francik pisze:

  Wkurzony, nie pisz jak TWAgent! to jest publicznie ogłoszone w bip!Choćbyście obaj pękli to są fakty! z 2004 roku! tego nikt nie zmieni! Nawet największe wasze kłamstwa!

  0
  0
  • Wkurzony pisze:

   Ja napisałem tylko swoje zdanie wynikające z obserwacji. Cieszę się bo dzięki Panu Jerzemu Socha mam na ul. Słonecznej piękną drogę. Nie angażuj mnie w Wasze poniżające godność uczciwego człeka spory i waśnie.

   0
   0
 10. Francik pisze:

  Wkurzony, naprawdę twoje wpisy zaczynają przypominać styl TWAgenta. Ja napisałem prawdę. FAKTY które są opublikowane i KAŻDY może je sobie przeczytać jeśli nie pamięta jak np.niektóre drogi,szkoły,remizy,wyglądały. Więc nie zarzucaj “wszystkim”kłamstwa bo to rola TWAgenta na tym forum. Chyba że tylko zmieniłeś nick?

  0
  0
 11. Romek pisze:

  5)projekt deptaka ul.Spacerowej w Konopiskach i gdzie ten deptak pytam z ciekawosci.

  0
  0
  • Filomena pisze:

   Na Spacerowej. Widocznie tak nazwali. Może dofinansowanie można było dostać do deptaka a nie na drogę?

   0
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).