Będzie remont ulicy Podgranicze w Aleksandrii

Była dotacja, jest i przetarg. Wójt Jerzy Żurek robi wszystko, by cokolwiek zrobić jeszcze przed wyborami. Tym bardziej, że dotyczy to Aleksandrii, w której nie ma poparcia. Został ogłoszony przetarg na wybudowanie 480 metrów ulicy Podgranicze w Aleksandrii.

Do zrobienia jest praktycznie wszystko, nawet odwodnienie.

Planowany termin wykonania inwestycji to 21 listopada. Gmina otrzymała na ten cel 344 000 zł z wniosku z 2011 roku złożonego przez byłego Wójta Jerzego Sochę.

Wykonawcę inwestycji poznamy w najbliższych dniach.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

2 odpowiedzi na “Będzie remont ulicy Podgranicze w Aleksandrii”

 1. Struś Pędziwiatr pisze:

  wszystko, a przynajmniej zdecydowana większość tego co Żurek robi za “pozyskane” środki to pieniążki załatwione przez wójta Sochę. Sam nagle przed wyborami potrafi tylko zaciągać kredyty na sto procent inwestycji. Zostawi gminę zadłużoną, zrujnowaną i bez żadnych widoków na zwrot czy dostanie gotówki z zewnątrz. D…a nie gospodarz.

  2
  1
 2. Kazik pisze:

  Dlatego temu Panu i jego szarej eminencji Januszowi dziękujemy. EEmeryci niech się w końcu wezmą do prawdziwej roboty. Wnuki bawić a nie kasę doić.
  Mlodzi zglową są potrzebni. A nie pajace.

  1
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).