Będzie remont drogi powiatowej w Walaszczykach

Powiatowy Zarząd Dróg w Częstochowie ogłosił przetarg na remont drogi powiatowej nr 1050S w Walaszczykach. Droga w Walaszczykach w najbliższym czasie będzie nie do poznania, bowiem zostanie wymieniona cała nakładka asfaltowa.

Dzięki uchwale Rady Gminy Konopiska z 27 kwietnia 2017 r., inwestycja ta zostanie dofinansowana przez gminę kwotą 216 000 zł.

Remont zostanie zakończony do 29 września 2017 r.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).