Będzie przetarg na nowego operatora transportu publicznego!

Wójt Jerzy Żurek wybrał GTV BUS z wolnej ręki. Najwidoczniej, Żurek zgodził się z sygnałami od Mieszkańców, że operator ten nie jest wysokich lotów i ma zamiar przeprowadzić przetarg w tym zakresie. Na razie tylko na BIP UG Konopiska poinformował o tym, że ma zamiar przeprowadzić przetarg na usługi transportu zbiorowego na terenie gminy Konopiska. Co prawda, chodzi o usługi od września 2019 roku, wtedy Żurek będzie siedział w swoim fotelu w domu i odpoczywał od pracy, ale poinformować społeczeństwo już trzeba.

Poniżej informacja o zamiarze przeprowadzenia przetargu.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

11 odpowiedzi na “Będzie przetarg na nowego operatora transportu publicznego!”

 1. Wizjoner pisze:

  Do tego czasu każde gospodarstwo w Gminie Konopiska zostanie wyposażone w hulajnogę. Proszę zobaczyć do Nierady dociera MPK, ale w tej Gminie nie ma Kto za tym jechać. Jeden powie, że za wysokie koszty za kilometr, drugi powie, że nie ma przystanku. A prawda jest taka jaki Gospodarz taka Gmina. Jak patrze na liczbę pracujących Osób w tej Gminie to nie jeden Urząd ma mniej zatrudnianych pracowników przy większej liczbie mieszkańców.

  9
  7
 2. Heniek pisze:

  Ale bzdury ten artykuł- wójt MUSI przeprowadzić taki przetarg…
  Nie ma to znaczenia czy jeździ Zdzisio, czy Andrzej…

  11
  0
 3. z Hutek 2 pisze:

  Najwyższy czas Panie wojcie wielkiej laski Pan nie robi powtarzam się ..taki obowiązek gminy ponadto to parę kilometrów dzieciom do szkoły dorosłym do pracy czy do lekarza ze zwykłej przyzwoitości się należy w xxl wieku

  5
  7
 4. obywatel pisze:

  Co juz Wam GTV nie pasuje???, tak byliście zachwyceni częstotliwością kursów, nowe klimatyzowane autobusy niskopodłogowe .

  7
  6
  • Wyborca pisze:

   Kierowcy uciekają i ta firma powoli bankrutuje

   5
   9
  • wicia pisze:

   Nikt nie ucieka, a firma ma się dobrze. GTV to nie tylko Konopiska i Blachowania. Pozatym należy się cieszyć że są, bo w tej cenie to chętnych nie było i nie będzie….PKS nie przerobi więcej niż ma teraz, wkrótce znowu będzie wycinał kursy

   13
   5
 5. Obywatel pisze:

  PKS sam się dobija. Mają teraz nowego prazesa, ale na nogi stanie dopiero za jakiś czas w co wątpię. Jak PKS jeździł to nikomu nie przeszkadzał brak klimatyzacji, urwane uchwyty w oknach, których nie dało się otworzyć. Teraz się obudzili Ci o chcą polityczny kapitał na tej sprawie zbić.

  10
  3
  • pasażer pisze:

   politycznym bankrutem napewno jest wójt. po wyborach szybko trzeba wprowadzic normalnośc w kursowaniu autobusów do miasta. tragedia rozgrywa sie naszym kosztem. wójt jest do niczego , nic dobrego nie zrobił.

   6
   6
 6. Paweł Nowak pisze:

  Potwierdzam że mają problemy. Kierowcy nagle zaczęli wracać do mpk i pks

  8
  12
  • janek pisze:

   W PKS od kilku miesięcy nie został zatrudniony żaden kierowca i z GTV napewno nikt nie wrócił.

   13
   4
 7. Aleksandryjczyk pisze:

  Dlaczego już teraz nie może ruszyć ten nowy przewoznik skoro są takie problemy z GTV?

  1
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).