Będzie można wyciąć lipę

Podczas ostatniej sesji Rady Gminy Konopiska, rada podjęła uchwałę o zniesienia statusu pomnika przyrody w jednym z drzew na terenie gminy Konopiska. Chodzi o drzewo, które “stwarza realne zagrożenie bezpieczeństwa, z uwagi na znaczny procent suszu, szczególnie w partii szczytowej i peryferycznej korony oraz postępujący proces zamierania z wyraźnymi problemami z przewodzeniem”.

Drzewo to znajduje się na prywatnej posesji.

Szczegóły w uchwale poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).