Będzie modernizacja ul. Leśnej w Konopiskach

Będzie modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych – ul. Leśnej w Konopiskach. Nawierzchnia asfaltowa ma zostać położona na długości 815 metrów. Gmina właśnie ogłosiła przetarg na modernizację.

Zakres robót obejmuje: roboty rozbiórkowe, roboty pomiarowe, roboty ziemne i wykonanie nawierzchni asfaltowej. Przetarg zostanie rozstrzygnięty jeszcze w tym miesiącu, a prace zakończą się do końca października 2017 r.

Przypomina, że rok temu za kwotę 16 000 zł droga ta była naprawiana. Droga została poprawiona na długości 240 metrów (został położony frez), wraz ze skropieniem mieszanką asfaltowo-grysową na powierzchni ok. 600 m2.

PAWEŁ GĄSIORSKI

 Kategorie:

2 odpowiedzi na “Będzie modernizacja ul. Leśnej w Konopiskach”

 1. Izolbu pisze:

  to po co rok temu to robili

  0
  0
 2. praktyk pisze:

  Izolbu, nic nowego, pan wójt to pewnie nie wie nawet gdzie jest ta droga. Po prostu nie ma czasu na gminę ważniejsze są jego prywatne interesy. Szkoda tylko, że doi gminę ile wlezie, 200 tysiaków to wielka przesada, przy tym nic mądrego nie robiąc!!!

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).