Będzie kolejny remont na kompleksie “Pająk” w Konopiskach

Będzie kolejna modernizacja na kompleksie sportowym Pająk w Konopiskach. Tym razem boiska oraz instalacji oświetlenia przy stadionie. Właśnie ogłoszono przetarg w tej sprawie.

Przedmiotem zamówienia jest:

Remont bieżni okrężnej o długości 400m z sześcioma torami okrężnymi i ośmioma torami prostymi do biegów sprinterskich. Szerokość toru wynosi 1,22m ±0,01m. Tor wytyczony jest liniami koloru białego, szerokości 5cm. Zaprojektowany został poprzeczny spadek bieżni do wewnątrz o wartości 0,8%. Nachylenie podłużne mierzy się wzdłuż kierunku biegu na odcinkach, co 50 m począwszy od mety. Na jednym odcinku, (50 m) nachylenie nie może przekroczyć 0,1 %. Całkowite nachylenie podłużne bieżni okrężnej ma wynosić 0 (to znaczy suma wszystkich nachyleń mierzonych, co 50 m, uwzględniając jego różnice w stosunku do poziomu na linii mety powinna wynosić 0).
Przy wykonywaniu retopingu bieżni należy uwzględniać przepisy WORLD ATHLETICS oraz PZLA.

Zakres budowy oświetlenia zawiera:
• budowa elektroenergetycznej linii kablowej nN do 1kV dla zasilania instalacji oświetlenia,
• budowa elektroenergetycznej linii kablowej nN do 1kV dla zasilania złącz kablowych z zestawem gniazd 230/400V,
• budowa instalacji oświetlenia,
• budowa instalacji uziomowej,
• wykonanie instalacji przeciwporażeniowej.

Zakres wymiany murawy sztucznej na boisku „Orlik” zawiera:
• rozbiórki istniejących obiektów i nawierzchni,
• wykonanie nowej płyty boiska wraz z podbudową,
• budowa nowych nawierzchni utwardzonych (place i chodniki).

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).