Nie będzie kanalizacji w Aleksandrii!

W ubiegłym tygodniu w Aleksandrii odbyło się spotkanie Wójta Jerzego Żurka z Mieszkańcami ul. Przejazdowej, podczas którego była omawiania sprawa kanalizacji w Aleksandrii. Żurek poinformował Mieszkańców, że gmina nie otrzymała zgody z Zarządu Dróg Wojewódzkich w Katowicach na poprowadzenie głównej rury kanalizacyjnej przy drodze wojewódzkiej nr 904. Tym samym, kanalizacji zgodnie z planami Żurka, w Aleksandrii nie będzie.

Wójt zaproponował rozwiązanie bardzo niekorzystne dla Mieszkańców. Mianowicie, Żurek chciałby przez działki należące do Mieszkańców przeprowadzić główną rurę kanalizacyjną. Oczywiście, żaden z Mieszkańców nie zgodził się na pomysł Żurka, gdyż takie rozwiązanie znacznie obniżyłoby cenę takiej działki na rynku nieruchomości. To rozwścieczyło Żurka, który zaczął obwiniać Mieszkańców winą za to, że Aleksandria nie będzie mieć kanalizacji.

Spotkanie zakończyło się w bardzo nieprzyjemnej atmosferze.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

16 odpowiedzi na “Nie będzie kanalizacji w Aleksandrii!”

 1. Paweł Nowak pisze:

  żurek obwinia mieszkańców za swój brak kompetencji?

  0
  0
  • Profesor pisze:

   jakie to typowe dla Żurka! wszyscy zawsze są winni wszystkiemu, tylko on nie! Leń goniący tylko za władzą i kasą, Poprzedni wójt zły, zostawił na niego haki (nie wykryte przez niego, przez RIO czy specjalną jego kontrolę), tylko kasę jaką mu zostawili przytulił chętnie i stołek! Ale w swoim szmatławcu chwali się jaki to on wspaniały! A co zrobił dla gminy za te trzy lata? Otwórzcie sobie bip za pierwsze cztery lata kadencji wójta Sochy i porównajcie! I otwórzcie oczy!

   0
   0
 2. Wisnia pisze:

  Zastanawiam się czy składać gratulacje czy kondolencje mieszkańcom Aleksandrii za wybór takiego wojta, że za co się nie weźmie to musi spiepszyć!

  0
  0
  • Paradoks pisze:

   Mieszkańcy Aleksandrii z pewnością wiedzą komu to zawdzięczają, kto ich do tego namawiał, czyli jak zawsze manipulował przy wyborach.

   0
   0
  • Obiektywna pisze:

   Kto?

   0
   0
 3. jan pisze:

  Pawełku byłes na tym spotkaniu bo ja byłem i nic takiego nie miało miejsca

  0
  0
  • Aleksandria pisze:

   Dodaj chłopie że ten wójt nie umiał się nawet na spotkaniu wysłowić

   0
   0
 4. Aleksandria pisze:

  Idealnie opisane. Wójt ma nas za idiotów !!!!!

  0
  0
 5. Wyborca pisze:

  To kolejne kłamstwo wójta

  0
  0
 6. janeczek pisze:

  Panie starosto czy takiemu nieudacznikowi naprawdę chce Pan dać statuetke STAROSY ? Przecież to leń i obibok, cały czas walczy tylko o kasę dla siebie a mieszkanców ma za nic!

  0
  0
  • Jakub pisze:

   Janeczek co prawda “zniekształcił” Starostę, ale ma rację. Za co dla samorządu ma dostać nagrodę ten “nieudacznik”? Myślę, że Starosta (choć nie przyzna się tutaj) też czyta te opinie albo Mu donoszą, a że chłop niegłupi to nie zechce się ośmieszyć!

   0
   0
  • ala pisze:

   Czy nie ma lepszych samorządowców od naszego nieudacznika w powiecie częstochowskim? Według mnie sa ludzie pracujący społecznie i oddani ideii samorządowej, bedacy kilka kadencji radnymi, posidający duże poparcie społeczne. Dając temu panu statuetke nie ośmiesza Pan siebie i Urzędu Starosty?

   0
   0
 7. sołtys pisze:

  Nieudacznik wyczyści kasę gminy płacąc prawie pół miliona złotych za projekt kanalizacji, a inwestycja nie bedzie zrealizowana. Mamy obraz w całej okazałości rzadów nieudacznika!

  0
  0
 8. mieszkaniec pisze:

  Popieram wpis z aleksandrii. Ten gostek nawet paru zdań nie potrafi poprawnie wypowiedzieć, nie mówiąc o tym, ze na otwarciu roku szkolnego mówi o grubosci styropianu a zapomina ,że ma uroczystość dotyczącą uczniów i nauczcieli. Wielka pomyłka z wyborem tego pana na wójta gminy.

  0
  0
 9. Górniak Stanisław pisze:

  Przypuszczam, że wójt nie wie co to takiego: Koncepcja programowo – przestrzenna / projekt wstępny. Na bazie którego robi się uzgodnienia. A następnie zleca projekt techniczny.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).