Będą obradować komisje

Od środy 25 stycznia do wtorku 31 stycznia będą obradowały komisje Rady Gminy Konopiska. Najciekawiej zapowiada się komisja rewizyjnej, podczas której radni będą dyskutować na temat umorzeń podatkowych za 2016 rok.

Zawiadamiam, że dnia 25 stycznia 2017 r. (środa) o godz. 12.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Konopiskach odbędzie się posiedzenie członków Komisji Samorządu Terytorialnego i Przestrzegania Prawa.

Tematem posiedzenia będzie:
1. Przyjęcie sprawozdania z pracy Komisji za 2016 r.
2. Zaopiniowanie materiałów sesyjnych.
3. Sprawy różne

Przewodniczący Komisji Samorządu
Andrzej Janik

Zawiadamiam, że dnia 26 stycznia 2017 r. (czwartek) o godz. 10.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Konopiskach odbędzie się posiedzenie członków Komisji Finansów, Gospodarki, Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska.

Tematem posiedzenia będzie:
1. Sprawozdanie z pracy Komisji Finansów, Gospodarki, Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska za 2016 r.
2. Zaopiniowanie materiałów sesyjnych.
3. Sprawy różne.

Przewodniczący Komisji Finansów
Roman Skoczylas

Zawiadamiam, że dnia 27 stycznia 2017 r. (piątek) o godz. 9.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Konopiskach odbędzie się posiedzenie członków Komisji Oświaty, Kultury, Zdrowia i Spraw Społecznych.

Tematem posiedzenia będzie:
1. Sprawozdanie z pracy Komisji Oświaty, Kultury, Sportu, Zdrowia i Spraw Społecznych za 2016 r.
2. Zaopiniowanie materiałów sesyjnych.
3. Sprawy różne.

Przewodnicząca Komisji Oświaty
Agnieszka Chmielewska

Zawiadamiam, że dnia 31 stycznia 2017 r. (wtorek) o godz. 8:00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Konopiskach odbędzie się posiedzenie członków Komisji Rewizyjnej.

Tematem posiedzenia będzie:
1. Sprawozdanie z pracy Komisji Rewizyjnej za 2016 r.
2. Kontrola umorzeń podatkowych za 2016 r.
3. Zaopiniowanie materiałów sesyjnych.
4. Sprawy różne.

Przewodniczący Komisji Rewizyjnej
Marcin PoleszczukKategorie:

3 odpowiedzi na “Będą obradować komisje”

 1. Izolbu pisze:

  za to biora kase

  0
  0
 2. Ala pisze:

  zastanawia mnie jedno: dlaczego posiedzenia komisji rewizyjnej odbywają się zawsze tuż przed sesją? czyżby dlatego żeby ograniczyć komisji czas na badanie nieprawidłowości czy kontrole? Śmierdzi manipulacją

  0
  0
 3. As pisze:

  Najważniejsza komisja rady gminy ma tak ograniczony czas na rzetelną i wnikliwa ocenę i sprawdzenie działań wójta ! Taka demokracja może tylko być w naszej gminie! Czyżby się czegoś bali?
  A my podatnicy płacimy takim radnym za pracę !

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).