Bartosz Sitek i Robert Wielgosz mistrzami powiatu!

Bartosz Sitek i Robert Wielgosz z Aleksandrii zostali mistrzami powiatu częstochowskiego LZS w tenisie stołowym. Zawody odbyły się w Poczesnej. Sitek zwyciężył w rywalizacji młodzików, Wielgosz okazał się najlepszy wśród seniorów.

Drugim najlepszym seniorem został Jerzy Michalik z Rększowic. Oprócz tego, zawodnicy z gminy Konopiska zdobyli jeszcze dwa medale – brązowe. Wywalczyli je Wiktor Winek w żakach i Krystian Drobina wśród kadetów.

Do rywalizacji przystąpili zawodnicy z pięciu gmin z powiatu częstochowskiego.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).