Artur Brędzel został wójtem, a Agnieszka Chmielewska przewodniczącą rady gminy Konopiska

Wczoraj w gminnej hali sportowej w Konopiskach odbyła się pierwsza sesja Rady Gminy Konopiska, podczas której ślubowanie złożył nowy wójt Artur Brędzel oraz radni Rady Gminy Konopiska.

Przewodniczącą Rady Gminy Konopiska została Agnieszka Chmielewska. Jej zastępcami w tej kadencji będą Mateusz Haczyk i Barbara Jabłońska.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

7 odpowiedzi na “Artur Brędzel został wójtem, a Agnieszka Chmielewska przewodniczącą rady gminy Konopiska”

 1. Obatttel pisze:

  Teraz patrzac na to zdjecie ,że mamy w radzie ” Rzeczpospolitą Babską “. 9 kobiet i 6 mężczyzn ;-)

  8
  0
 2. Obserwator pisze:

  tylko co tam robi Lisek?! a Janik? !

  12
  0
 3. Mieszkaniec pisze:

  Jest Lisek bo Żurek tchórz jeden nie dał rady z honorem oddać władzy Taki poziom

  3
  0
 4. Obywatel pisze:

  Nowy Wójt deklarował audyt, który powinien obejmować również pracowników Urzędu i ich kompetencje.
  Mam nadzieję że uczciwie przejrzy kadrę urzędników i powywala tych nieudolnych i niedouczonych przydupasów, pociotków wszelkiej maści, jeżeli tego nie zrobi, to znaczy że jest taka sama szuja jak poprzednicy.
  Poczekajmy, pożyjemy zobaczymy.

  7
  0
  • Paluch pisze:

   Dokładnie tak powinien zrobić Czekamy jako mieszkańcy na czystki w Gminie i nareszcie porządek kulturę i szacunek do mieszkańców.Wojt Artur wszyscy liczą zezrobiszw Gminie Porządek z właśnie piciotkami kolesiami itd

   5
   0
  • gość pisze:

   intrygantkę sekretarz po pierwsze! a co ze skarbnikiem? pozwoliła na wielkie zadłużenie gminy i złe finanse. To od podpisu księgowej zależy wydawanie pieniędzy z kasy gminy! Dopiero co tu pisali jak źle zarządzała tą kasą. Co na to nowy wójt? Ulegnie podlizywaniom sekretarz i zaufa miernej księgowej?

   2
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).