Artur Brędzel zaprosił byłych włodarzy na Dni Gminy Konopiska

Wójt Artur Brędzel zaprosił na Dni Gminy Konopiska swoich poprzedników. Na imprezie ma pojawić się uznawany przez wielu za najgorszego wójta w historii gminy, Jerzy Żurek, Zofia Kuśmierska, Mieczysław Janik, Mieczysław Chudzik i wspomniany za największego “rewolucjonistę” i najlepszego włodarza, Jerzy Socha.

Gest ciekawy, ale niektóre osoby mogą zostać na scenie wygwizdane.

Dni Gminy Konopiska rozpoczną się już w najbliższą sobotę.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

7 odpowiedzi na “Artur Brędzel zaprosił byłych włodarzy na Dni Gminy Konopiska”

 1. Mieszkaniec pisze:

  Myślę, że pierwszy raz w historii gminy taki gest…Super pomysł chyba z bardziej ekologicznym drukiem PASM.

  6
  1
 2. Obywatel pisze:

  Ciekawe jaki był powód takiej decyzji, ukłon w stronę poprzedników czy wyciągnięcie ich przed oblicze gawiedzi, żeby ich ośmieszyć, albo żeby sami się ośmieszyli swoją gadką i frazesami.
  Żenada Panie Wójcie !!!

  4
  9
  • Kasia pisze:

   To zbyt inteligentny człowiek, nawet jeśli ma to w głowie, nie pokaże tego przed poprzednikami

   4
   2
  • Obywatel pisze:

   Może tak, a może nie, a może chce pokazać mieszkańcom gminy, popatrzcie to są ci, którzy trzęsą tą gminą od wielu lat, niezmienna klika, ciągle przy korycie i pilnująca, aby im nikt tego koryta nie wyrwał sprzed …

   4
   2
 3. Mysza pisze:

  a może wcale ich na scenę wzywać nie będą chodziło tylko o zaproszenie.

  6
  2
 4. Obserwator pisze:

  a może po prostu zwykły szacunek? Bardzo miły gest. Wójtem się bywa. Człowiekiem się jest. Świadczy o Jego kulturze. Źli wójtowie? To po co żeście ich wybierali?! I to nawet na dwie kadencje? Być może za cztery lata i obecnego wójta będzie zapraszał ktoś inny.

  6
  0
 5. P olak pisze:

  P. Janik, to MIECZYSŁAW szanowny z bożej łaski, pseudoredachtorze.
  Wygwizdać powinno się ciebie…

  2
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).