Anna Suchecka zrezygnowała z funkcji sołtysa sołectwa Hutki

Wczoraj z funkcji sołtysa sołectwa Hutki zrezygnowała Anna Suchecka. Nie znamy oficjalnego powodu, ale z pewnością przyczyniła się do tego bierna postawa przy współpracy władz gminy Konopiska.

Hutki straciły jednego z najlepszych sołtysów ostatnich lat.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

7 odpowiedzi na “Anna Suchecka zrezygnowała z funkcji sołtysa sołectwa Hutki”

 1. Marek pisze:

  Wcale się nie dziwię…

  10
  2
 2. Z Hutek pisze:

  Wcale nas to nie dziwi. Wielka strata mieliśmy dobrego, mądrego Sołtysa. No cóż kiedyś to musiało się stać przecież Sołtys nie może być mądrzejszy od wójta. Rety i jeszcze umie obsługiwać komputer i pisać pisma. W naszej huteckiej tradycji to nie do przyjęcia. Teraz tradycyjnie czekamy na powrót średniowiecza i pod kreskę fundusz sołecki podziel na 3 Straż, Koło Gospodyń, szkoła. Po co się wysilać robić coś dla mieszkańców. Pani Sołtys dziękujemy!

  14
  3
 3. Marta pisze:

  Hutki, przecież macie jeszcze superradnego no chyba wybierzecie znowu swojego bohatera…..zastanówcie się

  7
  3
  • Kolega pisze:

   Tak tak można łączyć mandat radnego z sołtysowaniem.
   Nie pozwólcie na to!!!!!!

   10
   0
  • emu pisze:

   no niestety część mieszkańców Hutek, pomimo, że radny bardzo dużo złego już zrobił dopuszczając do śmierdzących inwestycji nadal (nie mam pojęcia dlaczego???????) mu wierzy i go popiera…..
   jak dla mnie jest to dramat, ale nie wiem co musiałoby się stać żeby zmądrzeli co poniektórzy….. smutne to wszystko

   13
   0
  • Obywatel pisze:

   Co się dziwicie, od lat podlewał niektórym osobom bimbru, lub trefnej wódki (ta sama przez lata na strażackich imprezach), załatwiał różne interesy to i lokalni “byznesmeny huciańskie” są jego, a “Miód Malina” pamiętacie ? Dlaczego polewał u Zośki lub w kantorkach u niektórych, polewał miejscowym chłopakom którym jest obojętne, byle wódka była darmowa, dlaczego wielu strażaków pracuje jako klawisze dzięki niemu, aby móc nimi “władać”, tak jak i inni którym “załatwił” robotę, czy to w gminie czy w paru zależnych miejscach.
   Od lat “kupuje” ludzi to i głosować musza na niego i na wskazanych przez niego, dlatego Hutki toczą się na jego modłę, sołtys był zawsze jego, strażaki też, a gospodynie od momentu gdy żonka została szefową, dlaczego ???
   Aby interesy dalej się kręciły !!!
   Głosujcie na niego i jego ludzi to za kilka lat nikt chałupy z Hutek nie sprzeda, bo nikt nowy tu nie będzie chciał mieszkać, chyba że kolejny byznesmen ze Śląska.

   14
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).