Anna Ciura nowym urzędnikiem w Gminie Konopiska

Urząd Gminy Konopiska wzbogacił się o nowego pracownika. Stanowisko podinspektora ds. zamówień publicznych obejmie Anna Ciura, która według informacji umieszczonej na BIP-ie, spełniła wszystkie wymagane warunki przystąpienia do konkursu oraz posiada wymagane kwalifikacje do zatrudnienia na w/w stanowisko. Podczas testu wykazała się bardzo dobrą wiedzą z zakresu przepisów KPA, ustawy o samorządzie gminnym i prawa zamówień publicznych. Ponadto kandydatka spełnia dodatkowe wymagania ogłoszone w konkursie.

Zaprezentowana wiedza i umiejętności pozwalają przypuszczać, że powierzone obowiązki będą wypełnione zgodnie z oczekiwaniami.Kategorie:

3 odpowiedzi na “Anna Ciura nowym urzędnikiem w Gminie Konopiska”

 1. Łukasz pisze:

  Moje gratulacje! :)

  0
  0
 2. Mateusz pisze:

  Urzędnik nie tylko z wykształcenia ale i jeszcze z powołania, Aniu gratulacje !!!

  0
  0
 3. tiks24 pisze:

  Brawo! – Jako, że poprzednikom na Pani stanowisku przepadło kilka naprawdę fajnych przetargów na inwestycje które “dzieją się” dookoła Konopisk( dane za ostatnie 12 m-cy), mamy nadzieję, ze Pani poprawi tą dość średnią statystykę:) – powodzenia!

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).