Alkas Aleksandria zdobył Superpuchar B-klasy!

Alkas Aleksandria pokonał Dąbrowiankę Dąbrowa Zielona 2:0 i zdobył Superpuchar B-klasy w piłce nożnej. Zawody rozegrano w miniony weekend w Olsztynie. To pierwsze trofeum Alkasu w tym sezonie.

Rozgrywki ligowe A-klasy, w której będzie uczestniczyć Alkas Aleksandria rozpoczynają się już 19 sierpnia. Alkas będzie podejmować u siebie zespół Sokoła Wręczyca Wielka. Początek spotkania o godz. 17:00.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).