Alkas Aleksandria zagra w piłkarskiej “Ósmej Lidze Mistrzów”

Po kilku latach przerwy, do oficjalnych rozgrywek piłkarskich powraca Alkas Aleksandria. Zawodnicy z Aleksandrii zgłosili się do rozgrywek piłkarskiej “Ósmej Ligi Mistrzów”, czyli B-klasy.

Termin zgłoszeń zespołów mija 19 lipca. Wtedy też poznamy terminarz rozgrywek.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).