Alkas Aleksandria skończył 20 lat

20 lat ma się tylko raz w życie. Tyle właśnie skończył Alkas Aleksandria. Z tej okazji w minioną niedzielę w Aleksandrii odbyła się uroczysta impreza. Byli zaproszeni gości, byli zawodnicy i wszyscy bardzo dobrze bawili się, oczywiście bez alkoholu.

Krótką fotorelację możecie zobaczyć poniżej.

Alkasowi życzę kolejnych 20 lat pełnych sukcesów.

PAWEŁ GĄSIORSKI Kategorie:

3 odpowiedzi na “Alkas Aleksandria skończył 20 lat”

 1. Góniak Sanisław pisze:

  20 lat to dopiero wejście w dojrzałość, przed Wami jeszcze sporo lat. Życzę wspaniałych sukcesów.

  0
  0
 2. Kamil pisze:

  Wielu sukcesów!

  0
  0
 3. Alkas Aleksandria pisze:

  bardzo dziękujemy za życzenia !

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).