Aleksandria zaprasza na festyn!

W niedzielę 10 czerwca w Aleksandrii na boisku ZSP odbędzie się Festyn pn. “Święto Młodości w Aleksandrii”. Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji. Co ciekawe, impreza ta odbywa się bez patronatu Wójta.

Szczegóły na plakacie.Kategorie:

4 odpowiedzi na “Aleksandria zaprasza na festyn!”

 1. Wyborca pisze:

  Super

  7
  2
 2. Alka pisze:

  Wybieram sie na festyn. Nareszcie odlewnik nie jest jego patronem!!!!

  4
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).