Akademia na Miękko zaprasza na zajęcia

Od kilku tygodni dziewczyny z Akademii na Miękko z Częstochowy proszą mnie, abym napisał coś o ich Akademii. Uległem, poniżej kilka informacji na temat tego przedsięwzięcia. Pamiętajcie, nie są to świadkowie Jehowy!

Od lutego 2017 działa w Częstochowie Akademia na Miękko. Zajęcia kierujemy do młodzieży w wieku 12 – 25 lat. W Akademii poruszamy temat inteligencji emocjonalnej w życiu codziennym młodych ludzi. Chcemy wspierać ich w rozwoju kompetencji osobistych związanych z postawami, reakcjami, emocjami i decyzjami. Dlaczego jest to tak ważne? Bo wpływa na każdy aspekt życia – na szkołę, relacje z rówieśnikami, pasje, pracę.

Zajęcia odbywają się cyklicznie raz w miesiącu w podziale na 3 grupy wiekowe: 12-15 lat, 16-19 lat, 20-25 lat.
Każde zajęcia mają temat przewodni wokół, którego koncentruje się warsztat. Mamy już za sobą 2 warsztaty w Częstochowie. Obecnie szykujemy się na warsztat pt: „Marzenia” w Katowicach 25.04.2017 r. A już w maju warsztat w Częstochowie pt” Odwaga”.

Korzyści dla Ciebie:
– spokój wewnętrzny
– zrozumienie dla siebie i innych, oraz tego co dzieje się z moim życiem
– poszukiwanie pasji, marzeń i tego, co chcesz robić w dorosłym życiu
– więcej przyjaźni i dobrych relacji z rówieśnikami
– umiejętności komunikacyjne, negocjacyjne i sposoby jak postawić na swoim z zachowanie szacunku do innych
– wzrost poczucia szczęścia i satysfakcji z życia.

Zapraszamy
Sylwia, Magda, Sylwia

Więcej informacji na naszym fanpejdżu TUTAJ.Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).