Agresywny 26-latek z Konopisk

Policjanci z Blachowni zatrzymali 26-latka, który znieważył ich wulgaryzmami, szarpał za mundur, groził pozbawieniem życia i próbował zmusić do odstąpienia od wykonywania dalszych czynności służbowych. Prokurator przedstawił już agresorowi zarzuty, zadecydował też o zastosowaniu wobec niego środka zapobiegawczego w postaci dozoru.

W sobotę rano policjanci z Blachowni udali się do jednego z mieszkańców gminy Konopiska, z którym mieli wykonać czynności w związku z wcześniejszymi interwencjami, jakie miały miejsce u niego w domu. Kiedy dzielnicowy zapukał do drzwi mieszkania, 26-latek zaczął wyzywać policjantów, używając przy tym wulgaryzmów. Mężczyzna został poinformowany przez stróżów prawa, że dopuścił się przestępstwa ich znieważenia, a wtedy jego agresja wzrosła jeszcze bardziej. 26-latek szarpał policjantów za mundur i nie chciał podporządkować się ich poleceniom, groził im też pozbawieniem życia oraz próbował wymusić odstąpienie od dalszych czynności. Agresor został jednak obezwładniony i zatrzymany. Usłyszał już zarzuty, na wniosek śledczych z Częstochowy zastosowano też wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru. Teraz o dalszym losie podejrzanego zadecyduje prokurator i sąd. /KMP w Częstochowie/Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).