Agencja PKO BP SA i tanie noclegi na tablicy gminnej

Kilka osób z Konopisk zwróciło mi uwagę na tablicę, która znajduje się naprzeciwko ulicy Lipowej w Konopiskach, przy DW907. Chodzi o tablicę gminną, na której pojawiły się pewne reklamy. A konkretniej o agencję PKO BP SA oraz “tanie noclegi“. Nie wygląda to zbyt profesjonalnie, gdy na tablicy gminnej, obok informacji na temat skrętu w kierunku urzędu, pojawiają się prywatne reklamy.

Postanowiłem zapytać urząd o owe reklamy. Zobaczymy co mi odpowiedzą.

W mojej ocenie, odpowiedź będzie krótka. Cytując “nic o tym nie wiemy”.

Pożyjemy, zobaczymy.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

28 odpowiedzi na “Agencja PKO BP SA i tanie noclegi na tablicy gminnej”

 1. Paweł Nowak pisze:

  ja też chętnie za darmo zareklamuję tam swój biznes

  0
  0
 2. BabaJaga pisze:

  a ja mam ciastkarnię! też chcę!

  0
  0
 3. Anka pisze:

  Wójt Żurek tylko pozwolił staroście Dynerowi, właścicielowi obiektu gdzie mieszczą się firmy z zamieszczonych reklam! To się nazywa to, co cały czas pokazuje PIS! Wójt Żurek uskutecznia prywate ! Ma być dobrze?

  0
  0
 4. Maxio pisze:

  Ta sytuacja to pokazuje po co jest wójt Żurek, po co jest prezes Dyner! To jest łamanie wszelkich zasad praworządności i uczciwości ! Teraz już wiem po co Pan Żurek chciał być wojtem gminy!

  0
  0
 5. Wyborca pisze:

  Nie wiedzieliscie kogo wybieracie na wójta? Macie odpowiedz! Sodoma i Gomora!

  0
  0
 6. z hutek pisze:

  Wy macie sporo kompleksów:)

  0
  0
  • BabaJaga pisze:

   jeżeli ktokolwiek ma tu na forum kompleksy to tylko ty! na jeden temat. o niczym innym nie potrafisz napisać. tylko, że nikt już tego nie bierze poważnie, wiemy że jesteś chory.

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Moja choroba. Wy też piszecie tylko o jednym. Też jesteście chorzy? Na dodatek z kilku nickow, a posiadanie kilku osobowości to poważna sprawa!

   0
   0
 7. Wyborca pisze:

  Wójt Żurek dla gminy jest dużym obciążeniem finansowym przez kasę jaka bierze. A my co z tego mamy? Podatki, podatki, podatki!

  0
  0
 8. Radna pisze:

  Takimi podarunkami Wójt jednych okrada aby drugim bogatym dać za darmo. To się musi skończyć! Gmina to prywatny folwark pana wojta ? Czekamy na wyjaśnienie sprawy ! Mi

  0
  0
 9. Mieszkaniec pisze:

  Podsumujmy pracę wójta na półmetku niech się określi czy działa wywiązuje się z obietnic czy tylko bierze ogromne pieniądze i ziewa

  0
  0
 10. Mieszkaniec pisze:

  Panie Wójcie czekamy na sprawozdanie z działalności

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Hehe… To czekajcie:) jakby tu ktoś z gminy napisał to tak jakby Leonardo DiCaprio dał wywiad do Faktu! Ten portal to nawet nie poziom dna w mojej ocenie!

   0
   0
  • Jack pisze:

   Dla wójta to za trudne! Nie ma co napisać! Ten z Rekszowic za to ma arsenał idiotyzmow, to zaraz odpisze.

   0
   0
  • Franek pisze:

   Poziom dna to wyłącznie przez tego debilnego pisorza z hutek

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Ten portal jest tak niezależny jak Prezydent Andrzej Duda!

   0
   0
 11. Rak pisze:

  Dobrze , że takim zaprzancom typu Jacek bezmozgowiec wyborcy już pokazali w 2014 roku , że pomimo tak intensywnej i bardzo kosztochlonnej kampanii na którą wyłożył ponad 70 tys. zł na koniec ludzie pokazali mu kuku i nie dane mu było zostać ani wójtem, ani nawet radnym! Następne podejście tego bezmozgowca zakończy się podobnym wynikiem!

  0
  0
  • Brygida pisze:

   jest ogłoszony nabór do orkiestry dętej. Ja proponuję zgłosić tam trolla z hutek! On się do niczego nie nadaje jak tylko do “dymania” w jakąś trąbę albo walenia w bębny! To chyba by potrafił?

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Już Wam pisałem, nie jestem Jacek. Nie mam nic wspólnego z waszymi gierkami i pędem do koryta! Wolę IPN niż orkiestrę. Może wtedy współpracownicy nie piastowaliby urzędniczych stanowisk, blokując miejsce ludziom młodym, po studiach, którzy w takich urzędach mogą liczyć tylko na roczny staż za 800 zł. Skandal!

   0
   0
 12. skrzat pisze:

  Jacek , masz na mysli żonę co blokuje etat w starostwie ?
  Masz na mysli niedorzecznika – emeryta co blokuje etat w gminie ludziom młodym?
  Masz na mysłi Żurka co blokuje w gminie pracę młodym ludziom?
  Masz na myśli Dynera , emeryta , co blokuje etat w starostwie ?
  Itd.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Wasz cwaniak blokuje etacik. Zurka i dynera wybrali ludzie, kto zatrudnił burmistrza w Marszałkowskim? Warto to zbadać! A co do żony to zapieprza za najniższa krajowa więc do starostwa ma daleko. Zanim napiszesz pomysl

   0
   0
  • Zak pisze:

   Żonka niech klamki do zawiasów skręca i zobaczy ile to meżulek placi! Po co ona tam siedzi i tak daleko dojeżdża , szkoda tej pani!

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Moja żona naciska tylko złote klamki w moim Lamborghini! Co się żony czepiasz. Zabrakło argumentów na obronę burmistrza? Masz problem do mojej żony zapraszam pod szkole na Hutkach na lekcje szacunku:)

   0
   0
 13. z hutek pisze:

  Ależ wy pięknie wszyscy przed wyborami zostaniecie zdemaskowani:) będzie wstyd na zakupy jeździć do kiosku:)

  0
  0
 14. Ala pisze:

  Pierwszym zdemaskowanym będzie zakon Żurka na czele tym z hutek!!!!

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Hehe…. Dont worry. Ja z Zurkiem nie mam nic wspólnego, więc demakijażu:)

   0
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).