Adrian Kosowski nowym urzędnikiem

Adrian Kosowski, a nie jak wielu myślało jeden z emerytowanych policjantów z gminy Konopiska, został nowym podinspektorem ds. zarządzania kryzysowego i oc w Urzędzie Gminy Konopiska.

Według urzędu, Kosowski spełniał wszystkie wymagane warunki przystąpienia do konkursu oraz posiadał wymagane kwalifikacje do zatrudnienia na w/w stanowisko. Podczas testu wykazał się bardzo dobrą wiedzą z zakresu przepisów KPA, ustawy o samorządzie gminnym, o powszechnym obowiązku obrony RP, o zarządzaniu kryzysowym, o zasobie archiwalnym. Ponadto kandydat spełnia dodatkowe wymagania ogłoszone w konkursie, posiada staż pracy w administracji samorządowej na podobnym stanowisku oraz posiada poświadczenie bezpieczeństwa.

Zaprezentowana wiedza i umiejętności pozwalają przypuszczać, że powierzone obowiązki będą wypełnione zgodnie z oczekiwaniami.Kategorie:

7 odpowiedzi na “Adrian Kosowski nowym urzędnikiem”

 1. z hutek pisze:

  Nom, stowarzyszenie odsuniętych od koryta ma obsesję na punkcie rzecznika:) hehehe…ale pikus. Jak widać teraz w gminie inne standardy niż dawniej i są zatrudniani ludzie spoza układu:)

  0
  0
 2. Zdziwiony pisze:

  Masz rację i chcesz dalej bluznic i robić za pajaca? Mówisz o standardach, czy tobie w mozgownicy coś nie trybi ? Czy standardem jest zatrudnienie: 1. p.soltys z Rekszowic do promocji gminy,
  2. Pani niedoszlej wójt do gckir na kadrową
  3. Pani Zofii Kusmierskiej na v-ce wójta
  4. Sąsiadki wójta do gops-u
  5. Niedoszłego wójta na rzecznika wójta
  I innych nie wymienionych a zatrudnionych wg. Wójta standartów.
  KPINA i BLAZENADA!!!!!!

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Ooo nerwy puszczają? Rodziny nie zatrudnił. A jakie standardy były przed wyborami? Poza tym nie pier….. głupot bo rzecznik to dobry kumpel poprzedniego wójta, a razem rzniecie grupa teraz. Wcale się nie zdziwie jak razem coś kombinują. Zresztą szkoda ze tej pajeczyny poprzedniej wladzy która przed wyborami ktoś rozrzucal nie zostawiłem. Jedź się wypłakac teraz do pryncypala że zostałeś skrzywdzony na forum, chłop, chłop;(

   0
   0
 3. Chlop pisze:

  Masz racje, nerwy puszczają ale tobie wiesniaku!!!! Przy zdrowych zmysłach kazdy zastanowił bys sie nad tym co pisze? Tobie brak chyba 5 klepki!!!!

  0
  0
 4. z hutek pisze:

  Prawda was tak boli? Gdzieś coś przekręcilem? Kulturę masz widzę na tym poziomie co wszyscy zwolennicy Hamleta:)

  0
  0
  • Chlop pisze:

   Prawda boli, pisząc o wszystkim i o niczym! Kulturę to ty znasz i masz do niej niepohamowany wstręt! Z kultury zostało ci po. …..ne szczekanie. Kundel zna się na tym lepiej od ciebie!!!!!!

   0
   0
 5. Niewiadow pisze:

  Zdziwiony masz chyba przeciąg w głowie bo punkt 4 to chyba wymysł jak na głupka przystało. Za poprzedniego duńskiego podróżnika to dopiero był rodzinny kram. Widzieliście jakieś oferty wtedy? Wyciągnij wtedy jeden klocek a domek by się rozlecial.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).