Adam Morawiec odnaleziony!

Policjanci z Częstochowy zakończyli poszukiwania 46-letniego mieszkańca gminy Konopiska, który zaginął wczoraj po południu. Mężczyznę, jadącego samochodem, zauważyli członkowie rodziny. Powiadomieni o tym policjanci zatrzymali auto na trasie między Koszęcinem i Piaskiem. Zaginiony został przekazany pod fachową opiekę lekarską. /KMP w Częstochowie/Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).