500+: GOPS w Konopiskach najwolniejszy na Śląsku!

Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach przedstawił dane dotyczące programu 500+. Tylko w sierpniu śląscy urzędnicy przyjęli 223 804 wnioski, z czego rozpatrzono aż 213 587 z nich.

Najlepiej sytuacja w woj. śląskim z wnioskami 500+ wygląda w gminach: Szczyrk, Boronów, Ślemień, Ciasna i Żarnowiec. Najgorzej w gminie Konopiska, gdzie do końca października rozpatrzono zaledwie 66,1 proc. wniosków.

Fatalnie sytuacja wygląda także w Zbrosławicach (71,6 proc.), Krzepicach (72,2 proc.), Koniecpolu (73,2 proc.) oraz Siemianowicach Śląskich (74,7 proc.).

Świadczenie z programu 500+ pobiera na Śląsku 276 875 rodzin, do których trafiło już 3,8 mld zł.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

14 odpowiedzi na “500+: GOPS w Konopiskach najwolniejszy na Śląsku!”

 1. Paweł Nowak pisze:

  teraz pani kierownik trzeba dać za to nagrodę

  0
  0
  • Gołębiarz pisze:

   Trzeba w ogule nie dawac tej papy. To nasza kasa i za darmo jom rozdajom. Ja nic nie dostał.

   0
   0
  • sprostowanie pisze:

   Duzo wnioskow w stosunku do innych gmin ,dlatego dluzej sa rozpatrywane.
   Panie z GOPS siedza do poznych godzin wieczornych sama bylam swiadkiem jak okolo 19 konczyly prace ( skladalam wniosek i nie bylo problemu ) Nalezy sie uklon do rodzicow naszej gminy ze mamy tak duza liczbe dzieci Prosze przeliczyc wnioski na liczbe mieszkancow a pozniej zabierac glos

   0
   0
  • Wyborca pisze:

   Dużo wniosków w stosunku do znacznie większych gmin ze znacznie większą ilością wniosków. Co ty chłopie palisz?

   0
   0
 2. opiekun pisze:

  wina wójta tylko nagrody po całych dniach stanie pod domem radnego . za nasze pieniondze

  0
  0
 3. Kamil pisze:

  Dobrym zarządzaniem gminą chwali się wójt, a ten fakt pokazuje jaka jest prawda! Wójcie mieszkańcy gminy to nie ciemnogród! Daj sobie spokój i idź na emeryturę!

  0
  0
 4. cisie pisze:

  pseudo redaktorku dlaczego nie piszesz ze gmina nie podnosi podatkow a doczepiasz sie 500 plus juz nie masz czym opluwac Wojta czychasz tylko na jego potkniecia donosiciel robi cie w konia

  0
  0
  • Kropeczka pisze:

   Widać , że mamy bardzo słabego zarządcę gminy! Wójt do usuniecia, nawet nad gopsem nie umie zapanować! Nie rób wstydu!

   0
   0
 5. Janek pisze:

  Jak nie wyprowadzą z gopslu takich jak grubom tom co jeździ na motorku po trawie i te co podczas roboty są na łarzcui wonsoszu to nigdy nie byndzie dobze

  0
  0
 6. Paulina Skowińska pisze:

  Nawet obrazacie kobiety tam pracujące za grosz taktu panie z ul Małej za p;anuj nad twoja zgraja

  0
  0
 7. Wyborca pisze:

  Tego rodzaju rankingi pokazują, gdzie się pracuje a gdzie urzędnicy się obijają. Skoro jest tak złe, gdzie jest kierownik, gdzie jest wójt który nad tym władze sprawuje? Dlaczego nie będzie wyciągniętych konsekwencji. Dlaczego nikt o tym nie pisał? To są nasze pieniądze dla ludzi z dziećmi. Skoro jest problem, to należy go rozwiązać!

  0
  0
  • Paulinka pisze:

   Wójt wyciągnie wnioski jak by tu do kasy się dobrać i sobie naliczyć super pensję.
   Pracownikom krzywdy nie zrobi bo liczy na głosy poparcia w wyborach! A mieszkańców można doić bez ograniczeń! Bananowa gmina!

   0
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).