50-latek z Wygody postrzelony przez Policjanta?

50-latek z Wygody został ranny w ramię podczas Sylwestra, w trakcie odpalania fajerwerków przed budynek Koła Gospodyń Wiejskich w Wygodzie. Sam poszkodowany oraz uczestnicy imprezy w KGW, myśleli, że zranił go jeden z wybuchów od fajerwerków. Gdy z ręki zaczęła lecieć krew, a rana była dość głęboka, wezwali pogotowie. Karetka zabrała mężczyznę do szpitala, gdzie lekarze wydobyli z rany pocisk.

Lekarze nie mieli wątpliwości, że mężczyzna został postrzelony. Zawiadomili Policję, a ta Prokuraturę.

Policjanci ustalili, że strzał mógł paść z broni policjanta, który mieszka w pobliżu – poinformował TVN24. W jego domu znaleziono broń, którą zabezpieczono. To funkcjonariusz pracujący w Komendzie Miejskiej Policji w Częstochowie. Decyzją komendanta policjant został zawieszony w pełnieniu obowiązków – usłyszeliśmy w TVN24.

Prokuratura z Częstochowy wszczęła śledztwo w tej sprawie.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

6 odpowiedzi na “50-latek z Wygody postrzelony przez Policjanta?”

 1. WItek Skośny pisze:

  była pewnie gruba impreza

  0
  0
 2. Kropeczka pisze:

  Wow! co i raz jakaś afera w gminie! a to pies na płocie to strzelają, “kryminal tango”.

  0
  0
 3. Edward pisze:

  Pksy przestają dojeżdzać , bójki z ukraincami , strzelanki na Wygodzie , psy wiszą na płotach . Z tej gminy to już się prawdziwe dno robi niebawem strach będzie wyjść na ulice

  0
  0
 4. zawiedziony pisze:

  Nieudacznik robi oborę.

  0
  0
  • Rek pisze:

   Wszystko w porządku ?
   Ludzie, czy wy myślicie, że to wina p. Żurka ? A co on ma chodzić i kontrolować każde domostwo i imprezę na terenie gminy ?
   Zacznijcie od siebie wymagać najpierw, a dopiero potem od władzy.
   Większość z was nic nie wnosi do życia publicznego swojej okolicy, więc proponuję się przymknąć i czytać w spokoju te wyssane z palca artykuły. Wielka mi afera z kundlem na płocie, jak tu facet został postrzelony z broni palnej. Było cichutko, teraz dopiero tvn24 rozdmuchał sprawę, bo to się dobrze sprzedaje. Wcześniej na topie był kundel na płocie, straszna tragedia.

   0
   0
 5. Fan Orkiestry pisze:

  No Panie Gąsiorski i reszta już w sobotę Koncert naszej Orkiestry jestem ciekawy co tam zaś wymyśli ta i co wam nie będzie pasowało.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).