25. finał WOŚP w Konopiskach

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Mikołaja Kopernika w Hutkach jest tegorocznym koordynatorem 25. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na terenie gminy Konopiska. Wolontariusze w całej gminie będą zbierać pieniądze do puszek. Główne atrakcje odbędą się w gminnej hali sportowej w Konopiskach.

Organizatorzy przewidzieli koncerty, licytacje, koło fortuny czy światełko do nieba. Start o godz. 14:30.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

2 odpowiedzi na “25. finał WOŚP w Konopiskach”

 1. Ala pisze:

  Ciekawe czy jaśnie pan wójt zaszczyci finał swoją obecnością czy też jak zwykle “oleje”. czyli wynajdzie inne ważniejsze spotkania.

  0
  0
 2. neron pisze:

  NIE zaleca sie zaszczycac corkiestry owsiaka oszusta, i aferala, w innych warunkach osadzony bylby za przywlaszczanie darowizn zmanipulowanej spolecznosci

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).