23. Dni Częstochowy, Będzie Dawid Kwiatkowski !
29 sierpnia 2015 (sobota)
Rynek Wieluński 7.00 – 15.00 Jurajski Jarmark Staroci Organizator: FUK Jarmarki Eugeniusz Chrzan
Hala Sportowa – ul . Żużlowa 4 11:00 – 13.00 XXX Częstochowski Rajd Pojazdów Zabytkowych – Runda Mistrzostw Polski Pojazdów Zabytkowych w programie: próby sportowe na parkingach przy hali sportowej Organizator: Automobilklub Częstochowski
Aleja Najświętszej Maryi Panny 56 (przed budynkiem IV LO im. H. Sienkiewicza) 13:00 – 15.00 XXX Częstochowski Rajd Pojazdów Zabytkowych – Runda Mistrzostw Polski Pojazdów Zabytkowych w programie: Konkurs Elegancji – wybór najładniejszych pojazdów i strojów załóg Organizator: Automobilklub Częstochowski
Park Lisiniec
14.00 Festiwal Kolorów – impreza plenerowa polegająca na wyrzucaniu w górę kolorów holi, które tworzą wielką chmurę barw! Dodatkowo Festiwal wypełni śpiew, muzyka i taniec. Organizator: Stowarzyszenie Festiwal Kolorów
Plac Biegańskiego „23-cie urodziny – koncert plenerowy”
17.00 Rozpoczęcie imprezy
17.05 HANIA HOŁEK – koncert
18.00 Prezentacja taneczna
18.15 PATRYK KUMÓR – koncert
19.30 Prezentacja taneczna
19.45 SASZAN – koncert
21.00 Prezentacja taneczna
21.15 DAWID KWIATKOWSKI – koncert
30 sierpnia 2015 (niedziela)
Plac Biegańskiego Festyn miejski
13.00 „Miejskie Dni Inteligentnej Energii” w programie:
*Autobus Energetyczny – mobilne centrum edukacyjno-informacyjne – przeciwdziałania zmianom klimatu;
*Pokaz eksperymentów z wykorzystaniem m.in. suchego lodu;
*Energorower – urządzenie do wytwarzania energii elektrycznej za pomocą roweru;
*Radiowóz Straży Miejskiej o napędzie elektrycznym;
*Miasteczko edukacyjne “Bezpieczniki TAURONA. Włącz dla dobra dziecka”;
*Pokazy doświadczeń laboratoryjnych Politechniki Częstochowskiej;
*Gry, zabawy, konkursy dla dzieci i młodzieży;
*Stoiska targowe wystawców: prezentacja atrap pomp ciepła, paneli fotowoltaicznych oraz solarów;
*Kawiarenka energetyczna oraz saturator Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Okręgu Częstochowskiego S.A. 15.00 Pokaz Częstochowskiej Akademii Taekwon-do
19.30 Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród w konkursie na „Najładniej ukwiecony balkon 2015”
20.00 Plenerowy koncert muzyki filmowej w wykonaniu solistów i Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Częstochowskiej pod dyrekcją Adama Klocka.
Organizatorzy: Urząd Miasta Częstochowy, Filharmonia Częstochowska, Ośrodek Promocji Kultury „Gaude Mater” oraz Częstochowska Akademia Taekwon-do
Aleja Marszałkowska – korytarz północny, osiedle Północ przy Lesie Aniołowskim
16.00 Festyn Motoryzacyjny Razem Bezpiecznie 2015 w programie: wyścig samochodowy na 1/4 mili o Puchar Prezydenta Miasta Częstochowa oraz szereg działań profilaktycznych w dziedzinie poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Organizator: Stowarzyszenie „Razem Bezpiecznie 2011”


Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).