216 osób będzie pracować w komisjach wyborczych

Komisarz Wyborczy w Częstochowie powołał obwodowe komisje wyborcze w gminie Konopiska. W dwunastu obwodowych komisjach wyborczych będzie pracować aż 24. komisji, w każdej po dziewięć osób.

Sprawdź, kto zasiadł w komisjach – TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).