2 maja Urząd Gminy Konopiska będzie nieczynny!

Uwaga dla wszystkich Petentów. Urząd Gminy Konopiska 2 maja 2017 r. będzie nieczynny. Decyzją Wójta, 2 maja będzie dniem wolnym od pracy w zamian za dzień 6 maja 2017 r.

Zarządzenie w tej sprawie znajdziecie poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI

BIP UG Konopiska

 Kategorie:

30 odpowiedzi na “2 maja Urząd Gminy Konopiska będzie nieczynny!”

 1. Ciężko pracujący w soboty niedziele i w majówkę też pisze:

  Mam nadzieję że w tą sobotę będzie otwarte w takich godzinach jak we wtorek czyli do 17

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Do 23 będzie czynne. Ehh.. Typowo polskie:) akurat żebyś przylazl do tej gminy:) masz cały tydzień.

   0
   0
  • Emigrant pisze:

   Ty ćwoku z hutek jak przyjeżdżam do kraju, to w urzędzie gminy chce załatwić naglace sprawy urzędowe! Pewnie zobaczę zamknięte drzwi do urzędu! Ten wójt myśli tylko o swoim korycie!

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Trzeba było nie wyjeżdżać z kraju:) a jak chcesz coś załatwić masz inne terminy. Za granicą nie ma długiego weekendu, więc ty akurat na weekend majowy się wybrałeś… Hehehehe… Kolejny wpis z czapy:/

   0
   0
  • Normalny pisze:

   Ty palancie z hutek idź do montażu okien! My chcemy mieć urząd przyjazny do mieszkańców! Wójt kpi sobie z nas wszystkich! Woli jechać na wycieczkę ! Te 200 tys. musi gdzieś wydać, a ty biedny mieszkańcu haruj na podatki , bo wójt musi się bawić za nasza kasę!!!!!

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Normalny, będziesz miał otwarte w sobotę, pójdziesz i załatwisz. Poprzednia władza jak sobie robiła wolne 2 maja rozumiem że była przyjazna mieszkańcom? Oj a robiła.sobie:)

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Może sesje rady gminy zdołamy na 2 maja. Radnym się przyda ciężko popracować, bo idzie ze.tylko na blogu gwiazdorzą:)

   0
   0
 2. Sądny pisze:

  Żurek z urzędem mają podatników głęboko gdzieś! Wycieczka na 5 dni jest najważniejsza! Ta władza kpi sobie z wyborców, traktuje gminę jak prywatny folwark ! Kto tego gościa wybrał na wójta?

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Sadny, jak wasz Pan wozil dupeczke za granicę to nie protestowałes:) już przed wyborami było głośno o tej sprawie i wycieczkach z dofinansowaniem. Poza tym może opowiesz nam o tej wycieczce, gdzie jadą, kto jedzie, kto płaci? Może jeden z radnych mających tu kilka nickow napisze? Może król gazet, który boi się ujawnić?

   0
   0
 3. Brygida pisze:

  A w Serwisie Samorządowym dzisiaj napisali, że większość urzędów będzie czynnych…

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Daj link. Poza tym jaki widzisz problem? Wójt może wziąć urlop, każdy inny też. Urząd może stać pusty bo pies z kulawą noga tam nie zajrzy. Najlepsze jest to że zalujecie zwykłym ludziom, pracownikom dnia wolnego który rzetelnie w sobotę odpracuja. Jak zwykle macie fakty bez pokrycia

   0
   0
 4. Z gminy pisze:

  Kto wybiera się na wycieczkę 5 dniową z wójtem i jego sługusami. Dokąd jest ta wycieczka ? Z jakich środków opłacona jest wycieczka ?

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Na Kopalnie. Będą statystami w programie “Agent”. tvn przyjeżdża kręcić program z naszą gwiazda.

   0
   0
  • Woźny pisze:

   Do Rekszowic popatrzyć jak ten palant zamiast montażu okien chce zabłysnąć na forum gminy! Takiego wieprza to tylko wysłać do chlewa i niech tam w pomyjach miesza!!!

   0
   0
  • z hutek pisze:

   A kto montuje okna? Wasz Pan się przebranzowil? Będzie montowal okna na plebanii? Wtedy będzie miał dobry widok i możliwość.sporzadzenia notatki:) niech synusia weźmie, przyda mu się trochę pracy, może nie będzie takim bucem i bufonem:)

   0
   0
  • Ares. pisze:

   TVN to powinno jechać do Rekszowic i zrobić program jak prostak chce zawładnąc gmina ! Ludzie z daleka omijajcie tego szaleńca!!!!

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Hehehehe… Macie jakieś problemy emocjonalne!? Przecież waszego Pana nie.dotyczy ustawa deubekizacyjna. Spokojnie. Koryto gminne też mu nie grozi. Ludzie zobaczyli jaka z niego…. (dopowiedzcie sobie). Pamiętajcie ludzie ze to ja będę rządził gmina za 2 lata, odetne was wszystkich od koryta i przywilejów. Stary układ do władzy już nie wróci bo lud ma was dość. Ja wyzwole i zbawie gminę:)

   0
   0
 5. Normalny pisze:

  Uchowaj nas od takich szaleńców! Temu z Rekszowic marzy się władza! Ludzie poznali tego szaleńca i mają wyrobione zdanie na jego temat! Może wydać nawet 100 tys. zł i tak dla niego urząd jest nieosiągalny! Dlaczego, bo jest ZERO!!!!

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Mogę być zerem dla was ( wasz Pan jest już poniżej, zastanawiam się czy jakaś skala go obejmuje, tak nisko się stoczył!), ale ludzie chcąuwolnić gminę na zawsze od układu który rządził tyle lat:) ja będę wybawicielem:) ja nie jestem z Rekszowic, tego typu paranoje się leczy:)

   0
   0
  • Obcy pisze:

   Ta kanalie od okien z Rekszowic che z siebie zrobić Mesjasza! Wszyscy z partii wypieli na niego d…… ! Kawał nierozwinietgo grzmota!!!!

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Obcy, ważne że partia ludowa nie wypiela się na waszego szefa. IPN i sąd znalazł kwity które potwierdziły jego lojalność do prlowskiego reżimu!! Ja was odetne od gminnego koryta na zawsze. Dość.dojenia mieszkańców. Już Wam dali czerwona kartkę 2 lata temu.

   0
   0
 6. Zielony pisze:

  A tobie nie potrzeba żadnej kartki dawać! Takim szaleńców tylko separacja i daleko od ludzi odizolować!!!

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Już ustaliliśmy że jestem szalencem i Zbawicielem. Rozwale wasz układ. Jak masz dyżur i piszesz z kilku nickow to zmień trochę treści. Powtarzasz się.

   0
   0
 7. Lolo pisze:

  Dla takiego pacana nie muszę się wysilać! Ludzie wiedzą że ,ten od okien to bezwartosciowy śmieć!!!!!

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Od okien!? O kim piszesz. Napisz wprost bo to już męczące. Przynajmniej będę wiedział czyja twarz mi przyprawiasz. Jak w ogóle mogłeś napisać o swoim Panu “pacan”? Ehhh. Widać że się nie wysilacie po poziomie waszych wpisów.

   0
   0
 8. Paulina Skowińska pisze:

  INFORMACJA WÓJT NIE JEDZIE NA WYCIECZKĘ TAKZE NIE KŁAMCIE I NIE PISZCIE BZDUR

  0
  0
 9. z hutek pisze:

  Mieszkańcy Konopisk nadchodze. Nie martwcie się. Stary układ nie wróci. Za rok o tej porze objawi się nowy król wsparty potężna siła. Zwyciezymy!!! Zwyciezymy!!!

  0
  0
 10. Kamil pisze:

  Jasne, że nie jedzie, co będzie się bratał z zwykłymi pracownikami! Ale, że “z hutek” nie pojechał?! taka doskonała okazja kampanii wyborczej! Ty masz wprawę w jeżdżeniu ze Starostwa na koszt …cudzy.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Kamil vel Paulina, słuchy chodzą że to jednak ty masz chody w starostwie:)

   0
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).