18-latek z Aleksandrii posiadał prawie 1 kg marihuany. Teraz grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności!

Kryminalni z Częstochowy zatrzymali 18-latka z Aleksandrii, który posiadał prawie kilogram marihuany. Policjanci ustalili również, że sprzedawał narkotyki małoletnim. Przestępca usłyszał już zarzuty. Grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności.

Policjanci codziennie wnikliwie sprawdzają każdy trop, dzięki któremu możliwe jest przeciwdziałanie przestępczości narkotykowej na terenie miasta i powiatu częstochowskiego. W ubiegłym tygodniu kryminalni z komendy miejskiej uzyskali informację, z której wynikało, że młody mieszkaniec Aleksandrii posiada znaczne ilości marihuany i handluje nią na terenie powiatu częstochowskiego.

Policjanci potwierdzili swoje przypuszczenia, gdy 12 października br. dokonali przeszukania jego miejsca zamieszkania. Zabezpieczyli tam prawie 1 kilogram marihuany.

W toku dalszych czynności okazało się, że 18-latek udostępniał również narkotyki osobom małoletnim.

Mężczyzna usłyszał łącznie 6 zarzutów. Decyzją częstochowskiego prokuratora został objęty policyjnym dozorem. Grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności. /KMP w Częstochowie/Kategorie:

9 odpowiedzi na “18-latek z Aleksandrii posiadał prawie 1 kg marihuany. Teraz grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności!”

 1. Olga pisze:

  A to dobreeee, już chuczy o tym na Aleksandrii. Rodzina kryminalistów. Powinni wszystkich tam pozamykać. Bo myślą że mogą wszystko i są bezkarni. Niech się biorą jeszcze za tych dilerów z Konopisk

  28
  5
  • Mieszkaniec pisze:

   Może tak spojrzeć we własny kąt i rodzinę a później oczerniać innych. Myślę że jesteś jedną z tych co wszystkich widzi i o wszystkich wie tylko nie o sobie. No ale czego można się spodziewać po plotkarach a wystarczy żyć swoim życiem a nie innych.

   7
   8
  • Olga pisze:

   Moje kąty już dawno są obgadane przez innych i wiecznie ktoś coś niepotrzebnie komentuje więc nie pozostaje dłużna. Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie….

   0
   0
 2. Ebbe pisze:

  Naprawdę wielki sukces policji, niszczyć życie 18 latkowi z powodu grama marihuany. Mam nadzieje, że sąd nie pójdzie tą drogą

  11
  8
  • Duska pisze:

   Grama? Raczej kilograma!!! Poza tym wiadomo że jest to nielegalne więc niech każdy odpowiada za swoje czyny i błędy, a nie uczyć dziadostwa od najmłodszych lat.

   4
   0
  • Tytus pisze:

   Gdyby to był gram to nie mogło być tematu. Tu chodzi o kilogram!

   13
   0
  • Obywatel pisze:

   Kilogram a gram to dla Ciebie nic nie znacząca różnica ?
   OK, rozumiem, Ebbe stracił źródło trawy i jest mu z tego powodu przykro. Brawo Policja !!!

   11
   1
  • jerzy socha pisze:

   termin marihuana definiuje się jako SUSZ pozyskiwany z roślin z rodzaju konopi zawierający substancje psychoaktywne, a to co w tej papierowej torbie sie znajduje to jakiś liściostan. Mam nadzieję, że po dokladnie przeprowadzonych badaniach oddzielą z tego marihuane od lisci i delikatnie go potraktują

   4
   0
 3. tajemniczyhejteranalny pisze:

  jebac polska policje

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).