110-lecie Szkoły Podstawowej w Rększowicach

3 czerwca 2022 roku Szkole Podstawowej w Rększowicach minęło 110 lat. Z tej okazji, dyrekcji szkoły zaprasza wszystkich mieszkańców do obejrzenia pamiątkowych zbiorów zgromadzonych przez szkołę.

Wystawę można obejrzeć od poniedziałku do piątku w godz. 13:00 – 17:00.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).