0,5 mln zł za rok pracy!

Kasa, kasa, kasa, dla niektórych urzędników liczy się tylko kasa. Pieniądze to nie wszystko. Postanowiłem sprawdzić, ile tych pieniędzy zarabia czworo najważniejszych urzędników gminy Konopiska. I tak w 2015 roku za pracę na rzecz gminy Wójt Jerzy Żurek zarobił 193 145,15 zł. Jego zastępca – Zofia Kuśmierska 110 390,55 zł, sekretarz – Barbara Ankowska-Lis 107 326,78 zł, a skarbniczka – Jadwiga Janik 96 565,10 zł.

Za tych czworo urzędników gmina rocznie płaci 507 427,58 zł*.

Zapytam retorycznie, czy są tego warci?

*na podstawie oświadczeń majątkowych za 2015 rok.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

35 odpowiedzi na “0,5 mln zł za rok pracy!”

 1. z hutek pisze:

  Podaj zarobki na tych czterech stanowiskach od 2012. Są identyczne!

  0
  0
  • Mieszkaniec pisze:

   Nie, nie są. Proponuję się przejść do UG do archiwum i przejrzeć dokumenty, które powinny być dostępne. Jak się czegoś nie wie to powinno się pytać a nie udawać mądrego z gównem…

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Są identyczne. Zapytaj na Kopalni. Niech Ci wyjaśnia ten który pensje ustalił na takim poziomie.

   0
   0
  • Zaniepokojony Mieszkaniec pisze:

   Podtrzymuję swoje słowa – idź człowieku do archiwum i przestań pieprzyć te farmazony…

   A na przyszłość proponuję w chwili uniesienia pisania głupich komentarzy wstać od komputera, rozpędzić się i uderzyć głową w ścianę…

   0
   0
  • Paweł Nowak pisze:

   Agent SB też zarabiał 193 tysiące?

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Podaj imię i nazwisko agenta bo nie wiem o kim piszesz:)

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Mam internet. Kwoty są praktycznie identyczne. W oświadczeniu Zurka nie jest napisane że wszystkie dochody to pensja wójta, która po wyborach się nie zmieniła. Jakim sposobem może w takim razie zarabiać więcej. Pisałeś jako mieszkaniec, teraz zaniepokojony, niedługo napiszesz jako kto?śmierdzi mi to tekstami radnego Górniaka. Ten sam styl pisania. Pozdrawiam Panie stasiu

   0
   0
 2. Mieszkaniec pisze:

  Uważam że nie są warci takiej kasy no cóż na bogato moznowladztwo

  0
  0
 3. Kamil pisze:

  oczywiście, że nie są! Te są ZNACZNIE wyższe!

  0
  0
 4. pokemon pisze:

  Rozpasione towarzystwo – WZAJEMNEJ ADORACJI ! Tak było za Sochy i tak jest za Żurka . Normalny samorządowy UKŁAD który w końcu trzeba zmienić . Pisząc ” TOWARZYSTWO WZAJEMNEJ ADORACJI ” mam na myśli KGW , Straż , pracownicy UG ,członkowie GS , pracownicy oświaty i wszyscy inni będący na ” garnuszku Gminy ” oraz ich rodziny zainteresowane w tym aby obecny NEPOTYCZNY ” gang ” garściami czerpał z gminnych zasobów !

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Z tym zgadzam się w 100 %!!!! Czy ktoś ma jeszcze podobna opinie jak pokemon?

   0
   0
  • Pegi pisze:

   Aby przerwać ten Zurka taniec to mieszkańcy muszą wpłynąć na postawę radnych! I skończy się towarzystwo Zurka kolesiow za nasze pieniądze!

   0
   0
  • z hutek pisze:

   I wróci sitwa agenta? Taki jest cel?

   0
   0
  • Soltys pisze:

   I skończy się wyciąganie kasy przez wójta i jego przydupasow na imprezki i pseudo promocje!

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Sołtys, ale to się właśnie już skończyło. 2 lata temu wyborcy powiedzieli stóp takim praktykom. Obudź się bo chyba straciłeś kontakt z bazą.

   0
   0
 5. Izolbu pisze:

  pol banki za co?

  0
  0
 6. Górniak Stanisław pisze:

  Sołtys ma rację, a ty z hutek nie zaklinaj rzeczywistości bo to się właśnie zaczęło a inauguracja była 16 stycznia 2016r.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Panie radny, Pan ciągnie kasę z diety już nie pierwsza kadencję. W ostatniej nic nie zrobiliście z poprzednikiem żeby zmienić komunikację.w gminie. Snuliscie plany o milionach z Unii, których nigdy nie udało wam się zdobyć. Teraz sitwa która nie ma dostępu do koryta płacze. Pan przynajmniej kosi dietę. A sołtys, to Pan czy kolega z kiosku?

   0
   0
 7. Paulina Skowińska pisze:

  Własnie widać jakie impreski na KOPALNI W SIEDZIBIE P RANEJ OJ PRZEPRASZAM KGW KOPALNIA SPOTKANIA RÓZNE POD INNNYMI NAZWAMI NAJ BARDZIEJ MNIE ROZBAWIŁO DZIEN BABCI I DZIADKA GDZIE TAM MIESZKANCY KOPALNI BO ICH NIE WIDAC A JEST P .OD KSERA P. S NIE WIDAC SOŁTYSA NIE WSPOMNE O WŁADZACH GMINY TO SAMO NA SP[OTKANIU NOWORCZNYM JAT P.STARONIEK DAMA OD FINANSÓW BIAŁY PANTOFELEK CI CALA EKIPA OPLAKUJACA DZIWIE SIE TYLKO PANI JAROSZ ZE CHCE TAM BYWAC I KTO TO SPONSORUJE CHYBA WOJT BO NA TO PZWALA I PANI DYREKTOR PROSZE SPOJRZEC NA FEJSA P. PRZEWODNICZACEJ A TO JET JEJ SALA CZY KGW A NIE MIESZKANCOW ALE ONI ZA UROCZYSTOSCI MOSZA TAM PLACIC CHOCIASZ JAKO RADNA I PRZEWODNICZACA KOLA NIE POWINNA JEJ ORGANIZACJA ZARABIAC CHYBA ZE ZRZEKNIE SIE Z FUNKCJI RADNEJ ALBO PRZEWODNICZACEJ A POZATYM DZIWIE SIE ZURKOWI ZE DO TEGO DOPUSZCZA PISMO DO WOJEWODY ITEMAT ZALATWIONY TAK JAK ZROBIL P.GORNIAK WOBEC BALDYGI TYLKO ON SIE ZRZEKL I MU SIE NIE UDALO I DZIWIE SIE BALDYDZE ZE ZNIM ROZMAWIA JESZCE JAK TO BYLO WIDAC W REKSZOWICACH

  0
  0
  • Zbyszko z Bogdanki pisze:

   a to jest kolejny wpis na temat…ha,ha, zarobków zarządu! Swoją drogą ładne zdjęcie. To chyba skarbnik?

   0
   0
 8. keraj42 pisze:

  Rzecz w tym czy tyle powinni dostawać skoro inni wiążą koniec z końcem.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Nieee… Poprzednik ma kasę z Marszałkowskiego i fajnie na koncie ( oświadczenie majątkowe) da sobie radę bez gminnej kasy.

   0
   0
  • Kaja pisze:

   Wójt z przydupasem z hutek powinien pod ziemię się zapaść po takim obrażaniu ludzi! Tych ludzi z gminnego po obchodzi tylko za ile , nabicie kabzy i życie ponad stan! Ale to niedługo się skończy!!!!!!

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Kaja, masz gorączkę? Niech Ci Pan zmierzy temperature i możecie od razu iść do kościoła zerknąć co robi proboszcz.

   0
   0
 9. Julian pisze:

  to wychodzi jakieś 8 – 9 tysięcy miesięcznie! nie pieprz głupolu z hutek, że takie zarobki miały za poprzednika! to akurat wiem.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Bzdura! W oświadczeniach majątkowych jest wszystko. Miały tyle samo:)! wasze propagandowe brednie są jak papier toaletowy w kiblu dawnej sbecji :)

   0
   0
  • Gruby pisze:

   Z hutek tym papierem toaletowym zatkaj sobie gębę bo capi na cala gminę! Wojt zarabia 200 tys. I to napisane jest w jego oświadczeniu. Naucz się czytać!

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Nie jest napisane że wszystko to pensja z gminy. Włącz myślenie:)

   0
   0
 10. Julian pisze:

  ty raczej wyłącz zajadłą nienawiść, bo myślenia i tak u ciebie nie ma. Te “inne” to z tysiąc złotych.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Nie sciemniaj. Bzdury piszesz. Ja nie zimne nienawiścią, jestem waszym lustrzanym odbiciem, przepraszam, tylko marna imitacja, bo buractwo jakie bije z waszych wpisów i artykułów, chamstwo wypowiedzi jest nie do podrobienia. Macie język zbliżony do dawnej sbecji, ale co się dziwić!

   0
   0
  • Tex pisze:

   Ten z hutek robi z siebie błazna, a pomyslec ,że jeszcze niedawno bo w wyborach 2014 chciał być wojtem i radnym! Julian ten błazen nie wie co to jest oświadczenie majątkowe i co tam jest napisane.

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Kandydowałem też na papieża, prezydenta, prezesa PiS i prezesa IPN. Tym ostatnim chciałem być najbardziej ale Donald powiedział, że to ogarnie.

   0
   0
  • Maksio pisze:

   Dla mnie to wystarczy , ten z hutek napalił się byciem wójtem ,radnym! Zapomniał biedak , że do tego brakuje mu jednej rzeczy rozumu!!!!!!
   Z tej mąki nigdy nie będzie chleba!!! Pomarzyć dobra rzecz !!!

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Znam takiego co 12 lat rządził a z rozumem kiepsko było. Ale nie martwcie się, nie zamierzam budzić się w waszej sitwie powiązań.

   0
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).