Gmina przeznaczyła tylko 118 000 zł na sport!

Wójt Gminy Konopiska ogłosił konkurs ofert na realizację zadań w dziedzinie kultury fizycznej i sportu w 2017 r. Do rozdania jest TYLKO 118 000 zł.

Poniżej zasady konkursu.

PAWEŁ GĄSIORSKI

BIP UG Konopiska

 Kategorie:

17 odpowiedzi na “Gmina przeznaczyła tylko 118 000 zł na sport!”

 1. Izolbu pisze:

  a wójt zarabia 200k eh

  0
  0
 2. z hutek pisze:

  Dzięki poprzedników któremu rada podniosła pensje. Gmina dług na 16 mln a w ostatniej kadencji poprzednika pensja w górę o kilkadziesiąt tysięcy. Skandal! Na dodatek wcale na sport więcej nie dawał!

  0
  0
 3. wolontariusz pisze:

  Jak się dało i zatrudniło niedoszłych wójtów , to dla młodzieży pozostały ochłapy. Mamy super wójta Żurka i tak dalej trzymać.

  0
  0
 4. ano pisze:

  Całe szczęscie, że rodziny nie zatrudnił! Na samych tylko pseudo wójtów i siebie wójt Żurek z budżetu gminy wydał lekką ręką 0,5 miliona złotych. Na rodzinę zabrakło mu kasy, pewnie dalej bez opamiętania zatrudniłby swoją rodzinę. Przykład dał z krawcową zatrudniając ją na etat rzecznika ( któregoś już z kolei). Źle dzieje się w gminie, teraz już tylko grosze wydaje na młodzież uprawiającą sport. Ale na pocieszenie temu panu pozostało już tylko ok. 600 dni beznadziejnych rządów!!!!!!!!

  0
  0
 5. Podatnik pisze:

  Skąd Wam się to 0,5 mln wzięło. Kwoty wypłat miesięcznych nie ruszane od 3 lat – pretensje to duńckiego podróżnika. Sobie miernoty temat znalazły.

  0
  0
 6. Arek pisze:

  Z Rekszowic jaką ty szkołę ukończyłeś, widać że masz problemy z liczeniem! Żurek ze swoim zakonem od przytulania gminnej kasy wybrał z podatków gminnych 0,5 miliona złotych! BIP nie kłamie! Tylko do tego jest zdolny i do wiat przystankowych. Za co się weźmie to musi spiepszyc! Do widzenia z takim wójtem!!!!

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Misiu, Twój poprzednik wielbiony przez Was doil tyle samo. Wy wstydu nie macie wypisywać takie bzdury. BIP nie kłamie.

   0
   0
 7. Aro pisze:

  Ten z hutek pajac Rekszowic nawet podważa BIP( biuletyn informacji publicznej), dla niego tylko gówno jest gównem, no i oczywiście Żurek ! Aż wstyd patrzeć na te rządy nieudacznika i glupkowate zachowania jego członków zakonu! Trzeba mieć niesamowite chamskie zapędy aby tylko była władza i kasiurka – 0,5 miliona na Żurkowy zakon! Dla dzieci już zabrakło! Nażreć się do syta a młodzi sportowcy muszą być biedakami!!!!!

  0
  0
  • z hutek pisze:

   BIP mówi inaczej niż wy piszecie. Może patrzcie w Bip szefa, a on jest jeszcze w PRL.

   0
   0
  • z hutek pisze:

   A i dodam jeszcze jedno. Sport dla dzieci to przyjemność a nie zarabianie kasy. Widać jaki masz tok myślenia, jeśli większość.ma taki to już wiem dlaczego w Polsce sport jest na takim a nie innym poziomie.

   0
   0
  • Irek pisze:

   Ty Hutka coś ci się już pod deklem miesza . BIP jest dokumentem nie do podważania, a w nim czarno na białym jak nas oskubuje Zurek i jego towarzysze na kwotę 0,5 miliona złotych. Tej prawdy głupimi wpisami nie jesteście zatuszować! W naszej gminie władza jest po to aby nas podatników z kasy obierać! Do tego stopnia są pazerni , że tym bezbronnym dzieciom nie potrafią zabezpieczyć dostatecznie możliwość uprawiania sportu!

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Nom, jeden misiu i kolezkowie 12 lat doili gminę i ustalili stawki na takim poziomie. Teraz drugi misiu korzysta!

   0
   0
 8. Tomek pisze:

  Insygnia władzy noszone przez przewodniczących rad miast,gmin mają całkiem inny wygląd! Czyżby gmina za Zurka nawet nie miała kasy na porzadniejsze insygnia? Chyba że podobnie jak dla dzieci uprawiajacych sport nie ma kasy ! Za to na wynagrodzenia Zurka i jego kumpli idzie 0,5 miliona złotych! Taką mamy władzę!!!

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).