Orzeł stara się o pieniądze. Dajcie mu je!

Uczniowski Klub Sportowy ORZEŁ Konopiska złożył ofertę na realizację zadania publicznego pn. “PIKNIK RODZINNY Z OKAZJI DNIA DZIECKA – ŻYJ ZDROWO NA SPORTOWO“.

Urząd Gminy Konopiska prosi wszystkich zainteresowanych o przesłanie uwag do oferty zamieszczonej poniżej. Ja ze swojej strony proszę, żebyście nie szukali na siłę uwag. Orzeł stara się o 10 000 zł, niech je dostanie. UKS Orzeł szkoli najmłodszych i znalezienie “dziury” w ich wniosku może uniemożliwić im otrzymanie dotacji.

Poniżej wspomniany wniosek.

PAWEŁ GĄSIORSKI

orzel-wniosek1

BIP UG Konopiska

BIP UG Konopiska

 

 Kategorie:

12 odpowiedzi na “Orzeł stara się o pieniądze. Dajcie mu je!”

 1. Dawidosu pisze:

  jestem za

  0
  0
 2. Górniak Stanisław pisze:

  Popieram. Zaoszczędzić na innych wydatkach, tylko nie na dzieciach.

  0
  0
 3. brat pisze:

  Bez pana pomocy zapewne dostaną tak jak poprzednio bez pana artykułu.Pan Górniak niech się nie nadyma tak pompatycznie bo to smieszne .

  0
  0
  • obiektywna pisze:

   Aleś dowalił. Cieszysz się. Tak wygląda twoje poparcie, na więcej cię nie stać.

   0
   0
 4. Paulina Skowrońska pisze:

  (psu-)brat najwyraźniej nie kuma o co tu chodzi, byle podlizać się wójtowi. Popieram! warto inwestować w tych młodych ludzi!

  0
  0
 5. ciekawski pisze:

  lepiej dac mlodym niz starym!

  0
  0
 6. brat pisze:

  TO jest wasz poziom nazywać mnie psem p.Paulino współczuje towarzysze BRATA koryto uciekło.

  0
  0
  • Paulina Skowrońska pisze:

   to znaczy żeś jest głupszy niż myślałam! Nie obrażaj psów! słowo “psubrat” ma zupełnie inne znaczenie! ale…to dla ciebie za trudne.

   0
   0
  • Górniak Stanisław pisze:

   brat, nie mierz swoją miarą innych, poprzednicy nie traktowali gminy na zasadzie koryta w przeciwieństwie do obecnej władzy.
   Gdyby nie pozostałości po poprzednikach, nie mieli by nawet wspominanych tu wiat za co postawić. Jesteś tak trywialny, że aż żałosny w swych wypowiedziach, naucz się na pamięć maksymy > Kamila< będziesz zdrowszy.

   0
   0
 7. Kamil pisze:

  hi,hi, no i widzisz brat, już ci tu kiedyś kobitka pisała, że jak nie wiesz o czym to nie pisz głupot! Słusznie ci się dostało. Nie kumasz, ale w swojej bezmyślnej zajadłosci wypisujesz głupoty takie, że ci młoda kobitka przysr..a. Pomyśl,jak potrafisz, zanim “zaszczekasz”. Trza trochę inteligencji (jeśli rozumiesz co to jest!)

  0
  0
 8. Wiesniak z Konopisk pisze:

  czytając Wasze posty dochodzę do wniosku że w Konopiskach mieszka ok 5 mieszkańców ;-) i tak z braku laku i z nudy wieczorowa pora tak sobie tu między sobą słodzicie. A Pan Gasiorski sie cieszy bo mu nabijacie odwiedziny na fanpagu konopiskowym :-D

  0
  0
 9. Talar pisze:

  Lepiej nie dawać bo Pan Arkadiusz i tak nei zagospodaruje tych pieniędzy tak jak potrzeba.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).