Czy to koniec LOT-u Konopiska?

Bardzo niepokojące informacje dotarły do nas z LOT-u Konopiska. Kilka tygodni temu z funkcji prezesa tego klubu zrezygnował Bartosz Kowalski. W klubie od dłuższego czasu są jakieś problemy finansowe, o których nikt nie chce mówić. Wczoraj na stronie internetowej pojawił się komunikat o możliwym końcu drużyny seniorskiej i wycofaniu jej z rozgrywek ligi Okręgowej w sezonie 2016/2017.

Cytując za stroną klubu: “Czy w sezonie 2016/2017 w częstochowskiej lidze okręgowej wystartuje nasz LOT? Wiele wskazuje, że niestety to koniec drużyny seniorów!!! Wieści z ulicy Lipowej są tak niepokojące co i dla wielu wprost nieprawdopodobne.”.

Do tego, Zarząd Klubu GLKS LOT Konopiska poinformował o zwołaniu walnego nadzwyczajnego zebrania sprawozdawczo-wyborczego członków klubu, które odbędzie się w dniu 31.07.2016 r. o godzinie 10.00 (I termin) i 10.15 (II termin) w budynku klubowym GLKS LOT Konopiska.

Czy to oznacza koniec klubu z 70-letnią historią? Oby nie!

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

16 odpowiedzi na “Czy to koniec LOT-u Konopiska?”

 1. jarek pisze:

  na astarze na forum napisali ze lot wycofuje sie z okregowki!!!!!!!!!!!

  0
  0
  • r pisze:

   Niestety jest to prawda. LOT nie zgłosił drużyny seniorskiej do Okręgówki.

   pzdr
   PG

   0
   0
 2. Młody Racjonalista pisze:

  W końcu wyszły wam te konopiszczańskie lewe interesy bokiem !!

  0
  0
 3. Dawidosu pisze:

  Wszystko rozpierdziela!

  0
  0
 4. Kibic pisze:

  Czyżby znowu bezinteresowna zasługa wójta Żurka , za co tylko się weźmie to katastrofa ! Wcześniej dochodziły informację o problemach naszej orkiestry !Ten człowiek najwyraźniej za co tylko się weźmie to spiepszy. Aby było normalnie w gminie wójt musi natychmiast odejść !

  0
  0
  • mieszkaniec pisze:

   Panie gąsiorski niewiele ten portal na wspolnego z niezaleznym portalem informacyjnym skoro usuwa sie niekorzystne komentarze. Co ma wspólnego wojt gminy z lotem? To wojt tez ich trenuje i zarządza? Kurcze czlowiek orkiestra. Ogarnijcie niektóre komentarze bo śmieszą.

   0
   0
  • r pisze:

   Usunę każde przekleństwo. Proszę o zachowanie kultury. Rzeczywiście, jeden bardzo chamski komentarz został usunięty.

   pzdr
   PG

   0
   0
 5. Chudy pisze:

  jakoś dziwnie te chamskie wpisy są od tych samych osób…co tu się spodziewać po takim prymitywnym gościu…

  0
  0
 6. Kamil pisze:

  i słusznie Panie Redaktorze. LOT nie zasługuje na chamskie wpisy, cokolwiek jest powodem kłopotów LOT-u. Jest tu jeden taki, pod różnymi nickami, bełkoczący bez składu i sensu, pisze byle gdzie, nie na temat, byle pisać i obrażać. Taki prymitywny pieniacz. Zdania możemy mieć różne, ale w temacie, i bez chamstwa.

  0
  0
  • Górniak Stanisław pisze:

   Kamil, popieram, jeśli kogoś nie stać na odrobinę kultury, nie powinien tu być tolerowany.

   0
   0
 7. brat pisze:

  ZA chwilę radny Górniak powie ze on by uzdrowił sytuacje LOTU taki spec od wszystkiego no i jedyny sprawiedliwy .

  0
  0
  • Manuela pisze:

   i znów piszesz głupoty bez sensu byle się popisać. Czy ty wogóle masz jakiś mózg?

   0
   0
 8. Racjonalista pisze:

  Pamietam jak na LOT chodziłem gdy był w IV lidze. Mecze z Czarnymi Sosnowiec i innymi. To był obowiązkowy punkt każej soboty lub niedzieli.

  0
  0
  • Kamil pisze:

   no właśnie. I dopiero świętowali 70 lat! a tu nagle taka informacja. Młodsza zmiana jest potrzebna wszędzie tylko żeby nie “wylać dziecka razem z kąpielą”. Potrzebne też doświadczenie. Trzymamy kciuki, LOT nie może zniknąć!

   0
   0
 9. Krajan pisze:

  Usuńcie tego nieudacznika, a nowe klimaty pokażą jak dużo zależy od gospodarza.
  A może wójt wzorem zaczerpniętym z KGW Hutki chce wykopac ludzi zasłużonych dla Lot-u,podobnie jak w Hutkach wykopano zasłużoną przewodniczącą p.Zofie, aby obsadzić te funkcje swoją zaufana osoba- żona Prezia. Za czasów tego nieudacznika powoli wszystko w ruinę się zamieni.

  0
  0
 10. Myśliciel pisze:

  bo pewnie chodzi o pieniądze. I tu gmina może pomóc jak najbardziej., a tego trolla słusznie usunęliście. Nie ma tu miejsca na chamstwo. ten miesz(k)aniec czy brat tylko świadczą o zerowym poziomie piszącego.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).