8-latkowie LOT-u Konopiska najlepsi w Powiecie Częstochowskim!

W Częstochowie odbyły się eliminacje powiatowe do rozgrywek wojewódzkich turnieju “Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku“. Najmłodsi zawodnicy LOT-u Konopiska, prowadzeni przez trenera Arkadiusza Szymanka, okazali się najlepsi wśród 8-latków i w nagrodę będą reprezentować Powiat Częstochowski w rozgrywkach wojewódzkich, które odbędą się na przełomie marca/kwietnia 2017 roku.

Turniej “Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” to największe rozgrywki dla dzieci w wieku szkolnym w Europie. Organizatorem Turnieju jest Polski Związek Piłki Nożnej, a głównym sponsorem od dziesięciu lat firma Tymbark. Celem Turnieju jest zachęcanie uczniów szkół podstawowych do uprawiania sportu, wyłanianie piłkarskich talentów oraz spełnianie dziecięcych marzeń. Ambasadorem Turnieju jest Arkadiusz Milik.

Turniej był początkiem piłkarskiej przygody dla wielu obecnych reprezentantów Polski różnych kategorii wiekowych: m.in. Arkadiusza Milika, Piotra Zielińskiego, Bartosza Salamona, Marcina Kamińskiego, Tomasza Kędziory, Bartosza Bereszyńskiego, Gracjana Horoszkiewicza, Igora Łasickiego, Karola Żwira, Filipa Jagiełło, Michała Bartkowiaka oraz Pauliny Dudek.

LOT Konopiska w zawodach wystąpił w składzie: Sirek – Popiel, Ludwikowski, Przeniosło, Kasperczyk, Cierpiał, Klekot, Frania, Zych, Rembisz, Święcicki, Janicki, Kościelniak, Świderski.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

7 odpowiedzi na “8-latkowie LOT-u Konopiska najlepsi w Powiecie Częstochowskim!”

 1. Górniak Stanisław pisze:

  Wielkie brawa!!!!!!!!!!!!!!

  0
  0
 2. Jacek Wygwirzek pisze:

  Brawo chłopaki! To super wynik, teraz trzeba wygrać na Śląsku i wrócić do domu z pucharem.

  0
  0
 3. Izolbu pisze:

  gratulacje

  0
  0
 4. Andrzej Szymanek pisze:

  Brawo, oby tak dalej !!!!!!!

  0
  0
 5. mieszkaniec gminy pisze:

  Gratulacje!
  Powodzenia na turnieju wojewódzkim, uważajcie na kontuzje najważniejsze Wasze zdrowie.

  0
  0
 6. Talar pisze:

  Nie wiem jaki jełop zamyka bramki na stadionie lekkoatletycznym w konopiskach i nie można na nim zagrać tylko mogą grać dzieci bogatych dzieci z konopisk.

  0
  0
  • Pink pisze:

   Z tego co wiem bramki są własnością klubu. I za pewne nie chce zeby ktos ich używał.Więc pewnie nie jakis jełop tylko osoba która dba o sprzęt, bo niestety w gminie Konopiska jest pelno osob które niszczą wszystko …

   0
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).