Wiaty przy DW 904 “wizytówką” gminy Konopiska

Po ostatnim artykule na temat wiat w Aleksandrii zgłosili się do mnie kolejni Mieszkańcy. Tym razem z Aleksandrii Pierwszej, gdzie przy drodze wojewódzkiej nr 904 znajdują się wiaty przystankowe, które powinny być wizytówką gminy Konopiska. Powinny, ale nie są. Wiaty przy DW 904 również są zdewastowane przez wandali, a gmina nic z tym nie robi. Szczególnie źle wygląda ta przy skrzyżowaniu z ulicą Leśną.

Czy Wójt może coś z tym zrobić? Czy po prostu chciał wykorzystać Aleksandrię w wyborach na Wójta, a teraz jest to zapomniana wieś?

W imieniu Mieszkańców, proszę zainteresować się tym tematem.

PAWEŁ GĄSIORSKI

wiata-a1 wiata-a2Kategorie:

10 odpowiedzi na “Wiaty przy DW 904 “wizytówką” gminy Konopiska”

 1. Mertonor pisze:

  Nie ma sensu wymieniać wiat dopóki młodzież nie nauczy się szanować wspólnego dobra i własności. Co z tego, że zostanie postawionych 10 nowych wiat, skoro po pierwszym weekendzie będą wyglądać identycznie jak obecne?

  0
  0
 2. donek pisze:

  moze to trzeba zalatwic z policja zeby byly patrole? a nie boja sie

  0
  0
 3. Sucha pisze:

  Poziom merytoryczny tego bloga to żenada. Autor pisze o wiatach a ukrywa na stronie posty gdzie wywiazala sie niewygodna dla niego dyskusja o zebraniu komisji. DRAMAT. Tytulowanie sie redaktorem naczelnym to chyba tez dosc duza nadinterpretacja.

  0
  0
 4. Brennan pisze:

  Mieszkam bardzo blisko tego przystanku i faktyczne straszy wyglądem ale uważam że nowa wiata nic nie da bo i tak ją zdemolują. Przez otoczenie lasów i łąk jest łatwym celem dla wandali.

  0
  0
  • Kamil pisze:

   Niestety Brennan tak jest wszędzie! W miastach ledwo odremontują blok już pojawiają się bohomazy. Gdzie są rodzice tych smarkaczy? a jeśli ci chuligani są pełnoletni, to władze powinny na przykład wprowadzić rejestr na sprzedaż tych sprajów. Jak w przypadku broni. Są też specjalne farby po których spray spływa, ale ponoć są bardzo drogie. Takich bezmózgowców niestety jest pełno! patrz wyżej: “Sucha”.i Niedorzeczniki, Niewiadowy, brat (któremu się wydaje że daleko na tym zajedzie).

   0
   0
  • Niewiadow pisze:

   Kamil nie czepiaj się mojej osoby w tym temacie. Na wandalizm jeszcze nikt lekarstwa nie znalazł. Czy to wiada przystanowa, nowa elewacja czy obojętnie inna rzecz – głupki znajdą się wszędzie. Wkurza mnie to, że jak już coś się zrobi to zaraz jest to zniszczone. Niestety nie jesteśmy Singapurem, gdzie za rzucenie gumy do żucia są surowe kary.

   0
   0
 5. Racjonalista pisze:

  Widać, że temat pisany na kolanie przez PGR – weź sobie chłopie mapę i zobacz gdzie Aleksandria, a gdzie 908. To ty sobą reprezentujesz?

  0
  0
 6. Dedektyw pisze:

  Na jednej wiacie widniał napis “Jula” i jakieś pierdoly o ostrej jeździe… Może wandalem była dziewczyna, która zginęła w tym wypadku , do którego ostatnio doszło… Lubiła zapier**. Przypadek?

  0
  0
  • marko pisze:

   Detektywie za pięć groszy jak być lekko pomyślał to byś skojarzył że wandalem był chłopak który spowodował wypadek a Jula to jego dziewczyna

   0
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).