Wąsosz i Aleksandria z wyremontowanymi drogami

Powiatowy Zarząd Dróg w Częstochowie na dobre zajął się Gminą Konopiska. PZD najpierw wykonał remont przepustu na drodze powiatowej nr 1055S w miejscowości Wąsosz za 207 274,19 zł, by w ramach bieżącego utrzymania dróg naprawić ok. 250 metrów drogi powiatowej nr 1051S (ul. Gościnnej w Aleksandrii).

Nie próżnuje również Zarząd Dróg Wojewódzkich w Katowicach, który wykonał nową nakładkę asfaltową na DW908 w Wąsoszu.

Poniżej zdjęcia ze strony Urzędu Gminy Konopiska.

PAWEŁ GĄSIORSKI

przepust 1051S 1051Sa

UG Konopiska

UG Konopiska

 Kategorie:

9 odpowiedzi na “Wąsosz i Aleksandria z wyremontowanymi drogami”

 1. Rocjonalista pisze:

  Całe szczęście ,że przy tych remontach dróg palca nie dołożył wojt nieudacznik.Napewno przy jego udziale pojawiłby się jakieś pniaki i chaszcze.Za małe pieniądze też można zrobić drogę, A nię jak u Zurka zaraz miliony i to z jakim skutkiem. Wójcie do nauki zabierz się i nie rób dziadostwsa swoimii paluchami w gminie.

  0
  0
 2. Górniak Stanislaw pisze:

  Ja to jeszcze uchwałą 2078917654\parapet\tynk/2002 przy pomocy czarodziejskiego ołówka nakreśliłem palcem na wodzie plany tych dróg. I to dzięki mojemu zaangażowaniu jest ona tak równa bo sam deski pod asfalt układałem.

  0
  0
  • Ewa pisze:

   Panie Pawle!
   Wójtowi Żurkowi najlepiej wychodzi chwalenie się cudzymi osiągnięciami.Juz mijają zaraz 2 lata wojtowania, a tu jak nie było i pewnie nie bedzie czym pochwalić się naszemu wojtowi,ktory w gębie to ma pełno frazesów z których nic nie wynika. Opowiada zmyślone bajeczki, wciska Pierdoły,aby tylko załapać się na dobrą pensję ( około 200 tys. Złotych ) i tak dalej kiwac mieszkańców Konopisk, za wyjątkiem swojego fana Aktura.

   0
   0
  • Górniak Stanisław pisze:

   Znów jakiś kwadratowy niedorajda próbuje się
   podszyć.

   0
   0
  • Górniak Stanisław pisze:

   Patrz pod nogi, abyś sobie co nie podłożył .

   0
   0
 3. Wianek pisze:

  podziekowania dla pzd

  0
  0
 4. Kamil pisze:

  dobre i to! za dwa lata urzędowania wójta dobrze że powiat i wojewoda coś zrobili. Będzie mógł się chwalić ze dwa lata że “załatwił”!

  0
  0
 5. Xyz pisze:

  Tylko patrzeć jak niemylny wójt wybierze znaną nam z poprzednich zadań na drogach gminnych i w akcji zimowego utrzymania dróg dobrze znaną nam firmę. Dziwi fakt ,czy tylko ta firma ma certyfikat na roboty drogowe w naszej gminie ?

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).