Przedsięwzięcia funduszu sołeckiego na 2017 rok

Z blisko 41 mln zł budżetu na 2017 rok, gmina Konopiska zamierza przeznaczyć tylko 257 366,21 zł na realizacje projektów z funduszów sołeckich. Przedstawiam przedsięwzięcia do wykonania w 2017 roku.

PAWEŁ GĄSIORSKI

funduszsolecki2017 funduszsolecki20171 funduszsolecki20172Kategorie:

5 odpowiedzi na “Przedsięwzięcia funduszu sołeckiego na 2017 rok”

 1. Izolbu pisze:

  to zasluga soltysow hehe

  0
  0
 2. Paulina Skowińska pisze:

  Autor te tylko to jest majstersztyk bo doskonale wiesz ze ze sołectwa nie mogą więcej bo wynika to z ustawy jest to przelicznik na mieszkanca i po co ten wyraz tylko.

  0
  0
 3. z hutek pisze:

  Bo wpisuje się w narrację permanentnej krytyki!

  0
  0
 4. Kamil pisze:

  Żeby nie zadania inwestycyjne z funduszu sołeckiego, to jeszcze mniej byłoby tych inwestycji obecnej władzy. Dobrze chociaż, że sołectwa trochę robią. A że mało? Fakt, reguluje to ustawa.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Widzisz Kamil, sam potwierdzasz jak autor steruje faktami. Taki to jest właśnie portal- zero wartościowych informacji. Już wiadomo dlaczego odwołali go z funkcji sołtysa Cisie skoro nawet ustawy nie zna. Dramat!

   0
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).