Pokazy ratownictwa medycznego w Rększowicach

W Zespole Szkolno-Przedszkolnym im. Tadeusza Kościuszki w Rększowicach odbyły się pokazy ratownictwa medycznego dla uczniów i przedszkolaków. Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Rększowicach wytłumaczyli dzieciom jak należy obchodzić się z poszkodowanymi, jak udzielić pierwszej pomocy, gdzie należy dzwonić i co powiedzieć w przypadku zagrożenia.

Kilka zdjęć z tego wydarzenia znajdziecie poniżej. Cała fotorelacja dostępna jest na oficjalnym fanpage Osp Ksrg Rększowice.

PAWEŁ GĄSIORSKI

Osp Ksrg Rększowice

Osp Ksrg Rększowice

Osp Ksrg Rększowice

Osp Ksrg Rększowice

Osp Ksrg Rększowice

Osp Ksrg Rększowice

Osp Ksrg Rększowice

Osp Ksrg Rększowice

 Kategorie:

11 odpowiedzi na “Pokazy ratownictwa medycznego w Rększowicach”

 1. ciekawski pisze:

  zabawa z nauką jest bardzo pozyteczna

  0
  0
 2. Górniak Stanisław pisze:

  Podziękowania dla dla Strażaków z OSP Rększowice. Bardzo cenna inicjatywa. Gratuluję wspaniałej współpracy na linii Szkoła- OSP.

  0
  0
 3. mieszkaniec pisze:

  Jaka dobroć plynie z ust pana Gorniaka. A jeszcze kilka lat do tylu to straże chciał likwidować…. jak to szybko się zmienia……

  0
  0
  • Górniak Stanisław pisze:

   Mieszkaniec jak nie wiesz o czym piszesz to sobie łapę przysiądź, bo Górniak nie jest taki głupi jak ty. Bo gdybyś choć trochę poczytał to byś wiedział że gdyby,nie wiem jak chciał zlikwidować którąkolwiek straż, to nie ma takiej mocy. I radzę poczytać statut OSP, Lub ustawę o stowarzyszeniach, niedouczony pismaku.

   0
   0
 4. mieszkaniec pisze:

  Dobrze ze ktoś kiedyś pana uświadomił to teraz można się wymądrzać ustawami. Pozdrawiam “niedouczony pismaku”.

  0
  0
  • Górniak Stanisław pisze:

   Ustawami trzeba się posługiwać zawsze ,a Ty szczekasz dla samego szczekania aby przypodobać się wójtowi. Lepiej tą energię skieruj w celu spełnienia obietnicy dla strażaków z Rększowic. Wójt się bawi i bawi a na samochód zabrakło.

   0
   0
  • Racjonalista pisze:

   Nie zabrakło tylko oferentowi się nie chciało nawet spojrzeć w BIP. Załącznik nr 10 do Budżetu Gminy Konopiska na 2016 rok – Roz 75412. Zatem były przesłanki do unieażnienie przetargu. Kwotę 65k z jednego celu na drugi przesuwa się bardziej uchwałą niż ołówkiem i gumką. Proponuję poczytać o Prawie Zmówień Publicznych.

   0
   0
 5. Górniak Stanisław pisze:

  Oferent chciał sprzedać samochód za kwotę której gmina nie miała z tego wniosek że ktoś źle wycenił wartość samochodu
  dla zabezpieczenia środków w budżecie. Co do przesuwania brakującej kwoty po rozstrzygnięciu przetargu, nie sądzisz że to trochę za późno. Dalej przeczytaj swoje ostatnie zdanie . Bądź zdrów.

  0
  0
 6. Kamil pisze:

  Z tych dwóch to raczej Racjonalista (a może raczej nie-Racjonalista) wydaje się bardziej niedouczony. Może Ala podpowie?

  0
  0
 7. mieszkaniec pisze:

  Ustawami trzeba się posługiwać zawsze… Madroszek hutecki z rekszowic

  0
  0
  • Górniak Stanisław pisze:

   Dziękuję za potwierdzenie, a na przyszłość nie ośmieszaj się, opowiadając głupoty o których wiesz że to nieprawda.
   Pozdrawiam.

   0
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).