Patriotyczne śpiewanie w Korzonku

W Korzonku odbyło się patriotyczne spotkanie, na którym uczestnicy śpiewali pieśni patriotyczne i żołnierskie. Patronat nad imprezą objął Wójt Gminy – Jerzy Żurek. Niestety, nie dostrzegłem jego obecności na licznych zdjęciach opublikowanych na stronie urzędu. Razi również brak ludzi młodych na spotkaniu, którzy są przyszłością gminy Konopiska.

Były za to ciasta, rogaliki, bigos i tradycyjna zalewajka. Oprócz tego, jak sadzę, fantastyczna zabawa.

PAWEŁ GĄSIORSKI

UG Konopiska

UG Konopiska

UG Konopiska

UG Konopiska

UG Konopiska

UG Konopiska

UG Konopiska

UG Konopiska

UG Konopiska

UG Konopiska

UG Konopiska

UG Konopiska

UG Konopiska

UG Konopiska

UG Konopiska

UG Konopiska

 Kategorie:

56 odpowiedzi na “Patriotyczne śpiewanie w Korzonku”

 1. Paweł Nowak pisze:

  Rozumiem, że to było spotkanie koła emerytów i gospodyń z gminy?

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Piszac cokolwiek o wydarzeniu warto tam byc ( Pan nie byl ani tutaj, ani na Swiecie Niepodleglosci- ciekawe kto Panu zdjecia dostarczyl?). Pawel, taka mamy mlodziez teraz, ciekawe co jak umra nasi rodzice i dziadkowie- nie bedzie juz zadnych tradycji.

   0
   0
  • Paweł Nowak pisze:

   I to jest niestety problem. Młodzi wolą siedzieć w domu przed komputerem, niż pielęgnować to co my, nasi rodzice czy dziadowie.

   0
   0
 2. Realista pisze:

  Piękna impreza,ale co tam robi sołtys z Kopalni! Czyzby żarcie i picie za fri?

  0
  0
 3. z hutek pisze:

  Wstep byl dla wszystkich wiec kazdy mogl sie pojawic. Nie baw sie tylko prosze w taka patologie jak jest 11 .11 w wawie:)

  0
  0
 4. Optymista pisze:

  Wójt ma silnego konkurenta w zakresie lenistwa. Sołtys z Kopalni spoko może z nim rywalizować. Jedynym zajęciem na Kopalni jest z zbieranie kasy z podatkow.Caly wysiłek to bycie na imprezach w korzonku.

  0
  0
 5. Izolbu pisze:

  ty a inne soltysy co robia?

  0
  0
  • Janusz pisze:

   Inne sołtysy są na przykład odwoływani ze swojego stanowiska i zdenerwowani tą sytuacją próbują odwołać burmistrza/wójta.

   0
   0
  • Paweł Nowak pisze:

   Ale to nie u nas w gminie. U nas mamy samych wspaniałych sołtysów, tylko wójt nie do pary

   0
   0
 6. Sołtys mi pisze:

  Wójt to najsłabsze ogniwo w łańcuchu gminnych notabli. Sam potrafił sobie naliczyć najwyższą pensję w kraju, A my harujemy za grosze. Kiedy to się wreszcie skończy?

  0
  0
  • z hutek pisze:

   pensje wojta to jesli sie nie myle uchwala rada gminy, a takowa stawka zostala uchwalona w poprzedniej kadencji. Malo bylo kasy to poprzednik postanowil sobie jeszcze pensyjke podniesc! Z premedytacja w tej kwestii piszecie nieprawde. Moze Pan radny Gorniak, chyba przewodniczacy poprzedniej rady(tak?) opowie nam jak to ustalili poprzedniemu wojtowi tak horendalnie wysoka stawke?

   0
   0
 7. joanna pisze:

  Kiedy ustalano wynagrodzenie wójta radny Górniak nie był przewodniczącym.

  0
  0
 8. z hutek pisze:

  Stad znak zapytania w nawiasie. Ale w radzie byl wiec pewnie wie? Ja nie jestem bywalcem na gminnych salonach tak jak wy wszyscy:)

  0
  0
  • Taki pisze:

   Szukasz zapachu zeszłorocznego śniegu! Nie sądziłem, że w gminie mamy takich pojdbusow. Każda nowa rada ustala pensję wójta. To, że obecna koalicja w radzie ustaliła taką wysoką pensję leniowi zaraz na początku kadencji, to za nic się ma do poprzedniej rady. Udajesz głupca albo pewnie nim jesteś. Swoim jątrzeniem robisz pośmiewisko z ludzi popierających obecnego wojta!

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Zapytaj Pana Górniaka, potwierdzi że pensje ustaliła poprzednia rada, a ta zostawiła ja bez zmian. Panie radny, walczy Pan o prawdę, więc Pan wyjaśni mieszkańcom i czytelnikom forum jako radny który wie z 1 ręki, czy rada podwyższyla pensje Wójtowi zurkowi. To jest czas aby pokazał Pan swoją uczciwość i dobre zamiary. Za dużo jest na ten temat nieścisłości. Taki, a “pojdbusow” jak to napisałeś poszukaj wśród waszej grupy ludzi odsuniętych od władzy w demokratycznych wyborach.

   0
   0
 9. Paulina Skowińska pisze:

  Pensja wójta jest taka sama jak poprzednika i nie obrazaj ludzi.

  0
  0
  • Sprawiedliwy pisze:

   Swoją pazernoscia sami sobie grób kobiecie! Nawet kadzidło wam nie pomoże!!!

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Sprawiedliwy, screen zrobiony. To są groźby karalne! Grozisz śmiercią mnie i Paulinie, więc czas wysłać zawiadomienie do błękitnych o których tak dużo piszecie. Słodkich snow- oni przychodzą w okolicy 4 rano, więc pewnego dnia sen będzie krótki.

   0
   0
  • Sprawiedliwy pisze:

   ,,swoją pazernoscia sami sobie grób kobiecie ,, autorowi chodziło tylko ,o wasze kłamstwa i pazerność ,które są warte zakopania do grobu, a nię jak glupkowato sugerujesz że to groźba na wasze życie!

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Będziesz się tłumaczył w prokuraturze.

   0
   0
 10. Brygida pisze:

  Wiecie co?czytam najnowsze (z października) Pasma i zastanawia mnie jedna rzecz -a nie ma takiego wątku na forum,to napiszę tutaj. Jest o śpiewaniu w Korzonku. Jest o jubileuszu 50-lecia KGW Konopiska.jest 80-lecie straży w Jamkach, a o 55-leciu KGW Kopalnia jakoś nie ma? Są równi i równiejsi? Czy dlatego że przewodniczący rady zachował się jak cham wobec Przewodniczącej krajowej? Już tu ktoś pisał, że Walentynki “małpują”repertuar Barbórkom. Niby wolno, Czajkowski klasyk,ale…coś tu cuchnie. Nieetycznie?czy po prostu pospolite świństwo? Co mylicie? (Oczywiście nie interesuje mnie kilkanaście wpisów tego z hutek. (te hutki to wszystkie takie?)

  0
  0
  • Zzz... pisze:

   Te imprezy były później niż data zamknięcia gazety ;-) Więc zły trop. O Korzonku też jeszcze nie pisali.

   0
   0
  • Brygida pisze:

   no faktycznie. numer w listopadzie a piszą o dożynkach! coś ten nowy redaktor nieskory do roboty.To o świętach Bożego Narodzenia napiszą w marcu?! A o Konopiskach zdążyli napisać.

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Oni nie potrafią czytać ze zrozumieniem. Fakty też ich nie interesują. Kgw w Konopiskach to miały imprezkę z 2 tygodnie wcześniej
   wcześniej. Hmm… O Kopalni piszecie bo przecież wasz idol, poprzedni wójt, jest tam wręcz czczony. Ludzie wiedzą:) polecam stronę gminy z aktualnościami. Tam jest obszerny artykuł.

   0
   0
 11. Pytek pisze:

  Co tu się dziwić, wójt Żurek nie jest wojtem wszystkich mieszkańców! Swoim postępowaniem dzieli mieszkańców na swoich i obcych. Taki człowiek nie powinien być wojtem! Wielka pomyłka wyborców. Co zrobić jak słoma z gumiakow wystaje!

  0
  0
 12. Znawca pisze:

  Wójt i Prezio tylko doluja gminę na tle powiatu! Sposób w jaki odniósł się do przewodniczącej krajowej KGW pokazuje jakim jest burakiem! Nie był to jego jubileusz, więc mordę w kibel i nie obrażać gości zaproszonych( pani przewodniczącej). Nie będę zdziwiony jak konopiska będą blokowane przy organizacji imprez powiatowych! Taki klimat tworzą wójt z preziem!Dno !

  0
  0
 13. z hutek pisze:

  To Panie radny Górniak, z ilu nikow udziela się Pan w tej dyskusji? Przypomnę czytelnikom:radny był już stanczykiem, polonista, liścia, a teraz? Z tamtych Pan nie pisze ale jakiś znajdziemy:)

  0
  0
  • Górniak Stanisław pisze:

   z hutek szukaj szukaj konusie jeden, myślisz że ludzi obchodzi kto z jakiego nicka pisze. Nie masz do czego się przyczepić to
   powtarzasz w kółko te same głupoty. Dorzuć jeszcze z kilka wpisów bo szef nie zapłaci.

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Pan jako radny gminy, nasza elita, powinien zachować pewien poziom kultury, chociaż akceptowalny, ale widzę że nie mam na co liczyć. Po raz kolejny mnie Pan obraża. Wstyd na całą gminę, że radny obrzuca nie pierwszy raz inwektywami mieszkańca. Czy ludzi obchodzi że pisze Pan z minimum 4 nikow? Będę pisał pod każdym postem, ludzie sami ocenia, więc skąd nerwy skoro nie widzi Pan w takich praktykach nic złego? Powinien Pan się chwalić jak mocno zaangażował się Pan w to forum i krytykę Oraz uwlaczanie mieszkańcom mającym inne poglądy niż Pan.niech Pan poczyta swoje wpisy! Wstyd

   0
   0
 14. Brygida pisze:

  Oooo! z hutek się obudził! i już chyba z osiem wpisów jest! Dobrze, klikaj i nabijaj licznik. Bo z tym co piszesz już nikt się nie liczy.

  0
  0
 15. Brygida pisze:

  Zzz – jubileusz koła w Kopalni był 3 listopada, a w Konopiskach – 9 listopada. U ciebie kalendarz “leci do tyłu”?

  0
  0
  • z hutek pisze:

   BEZCZELNE KLAMSTWO. Jubileusz odbył się 8 października. Zapytaj wiceprzewodniczącego rady, był osobiście! Żenujący jesteście!

   0
   0
 16. Brygida pisze:

  Zzz – zajrzyj sobie na oficjalną stronę gminy. Takie tam sa daty. Ja nie mam innych informacji, mnie nie zapraszają.

  0
  0
 17. z hutek pisze:

  http://www.konopiska.pl/urzad/aktualnosci/idn:1239#nav – powyżej odnośnik który obnaża Twoje kolejne kłamstwo. Tak wiarygodni są wielbiciele poprzedniej wladzy. Poziom IQ mieszkańców jest wyższy niż sądzicie więc nie mierzenie ich swoją miarą. Potrafią korzystać z Google i myśleć.

  0
  0
 18. Trefnis pisze:

  Szczekaj, już nic innego mądrego nie wymislisz, jeżeli to co piszesz na tym forum na polecenie wojta i prezia ,to tylko wypada współczuć mieszkańcom na tak niski IQ reprezentanta władzy . Oby ten cyrk w końcu z tą władza skończył się!

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Kłamstwo napisane z premedytacją, wpis potwierdza. Szkoda mi was. Nawet nie wiecie z kim piszecie, a IQ pozwala wam kręcic się w gronie 2 osób. Ale za groźnie.śmiercią Paulinie i mnie jednego z was błękitni zabiorą. Wtedy ludzie się dowiedzą wszystkiego o was i waszym Panu.

   0
   0
 19. Paulina Skowrońska pisze:

  ” Jubileusz 10.lecia Koła Emerytów Gminy Konopiska – czytaj całość
  09 listopada 2016

  29 października 2016r. Koło Emerytów Gminy Konopiska świętowało Jubileusz 10-lecia istnienia. Była to również okazja do podsumowania działalności zespołu „Walentynki” działającego w ramach koła. Uroczystości jubileuszowe poprzedzone zostały Mszą Świętą odprawioną przez ks. Sławomira Kaczmarka w Kościele Parafialnym pw. św. Walentego w Konopiskach 23 października 2016 roku.”

  09 listopada.

  ” 55 – lecie Koła Gospodyń Wiejskich w Kopalni – czytaj całość
  03 listopada 2016

  W sobotę 22 października br. świętowaliśmy 55 – lecie Koła Gospodyń Wiejskich w Kopalni. Uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą, w Kaplicy w Kopalni, odprawioną przez ks. Łukasza Sakowskiego, po której wszyscy udali się do siedziby koła. Na tą okoliczność zaproszonych zostało wielu gości, których już od progu witały piękne dekoracje.”

  03 listopada.

  Takie informacje i w takich datach ukazały się na oficjalnej stronie gminy Konopiska.
  Przestań więc kłamać i zarzucać kłamstwa mnie. To są skopiowane i wklejone informacje ze trony gminy.
  Jesteś po prostu podłym sługusem.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Piszemy o Kgw Konopiskach PANI Paulino- 8 pazdziernika

   0
   0
  • z hutek pisze:

   I znów wyszło Szydło z worka. Pisałem z nickiem Brygida i jej zarzuciłem kłamstwo, pani tam nic w tym wątku nie pisała. Piszę Pani teraz że zarzuciłem Pani kłamstwo czyli rozumiem że to też Pani nick?! No proszę. Potwierdza się to co napisalem- jest was kilka osób, każdy kilka nikow i sobie piszecie jak to jest źle bo nie radzicie! Wstyd Pani Paulino. Pani też bawi się w kilka nikow i jaka macie wiarygodność? We wpisie Brygidy jest wyraźnie kgw kopalnia i kgw konopiska

   0
   0
 20. Skuteczny pisze:

  Z hutek cały czas się powtarzasz zadawanym pytaniem , że nie wiadomo kto ty jesteś? Wiem ,że twój cel to pisać , pisać,jeszcze raz pisać , oby tylko nic z tego nie wynikało konkretnego. Masz problem , wójt to len nad leniami, nie ma co pokazać i za co pochwalić wójta i dlatego twoje wpisy znaczą tyle co zeszłoroczny śnieg. Jego wysiłek nic nie daje gminie, jedynie atakuje opozycję , po zatrudniał mecenasów i takimi metodami chce walczyć o utrwalenie władzy i super kasy ( z najwyższą pensją w kraju).

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Jaka opozycję? Jak atakuje- no napisz jak.jesteś opozycja bo ja.prześladuje w gminie.a kasę zapewnił mu poprzednik- było mu mało to sobie taką pensje ustalił.

   0
   0
 21. Zenek pisze:

  Nic nie robić i taka kasa? Też tak chcialbym

  0
  0
 22. Baśka pisze:

  z hutek, ty masz jakiś dyżur? ktokolwiek cokolwiek napisze obojętnie gdzie, w jakim temacie, natychmiast!!!!jest odpowiedź z hutek!!!! Już ci tu ktoś napisał ześ “sługus”…

  0
  0
 23. z hutek pisze:

  Nie zabijaj tematu;) niech nam Pani Paulina opowie jak to nagle stała się Brygidą:) ja nie muszę nikomu służyć, pokazywanie wam jacy jesteście nieudolni sprawia mi fun:)

  0
  0
 24. Dodi pisze:

  Znów z siebie robi ciemnego i chce mydlic watek

  0
  0
 25. Paulina Skowrońska pisze:

  Nie pani/panie “z hutek” . Nie używam wielu nicków. Jeśli to pan wprowadza tu zamęt, widać za to panu/pani płacą. zamieszać, zamącić, opluć. Gratuluję.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Napisałem Brygidzie że kłamie w sprawie Jubileuszy kgw, a Pani odpisała jako Paulina Skowrońska że zarzuca pani kłamstwo. Świadczy to jednoznacznie o tym że nick Brygida jest Pani i się Pani po prostu pomyliła. Jesteście obludnikami- potwierdza się wszystko co pisałem. 5 osób robi sztuczny tłok pozorujac udawane niezadowolenie mieszkańców.

   0
   0
 26. Paulina Skowrońska pisze:

  ma pan dzisiaj znowu dyżur przed kompem?

  0
  0
 27. Paulina Skowrońska pisze:

  no cóż, taka praca…wredna

  0
  0
 28. Ala pisze:

  Z hutek ,szkoda twego czasu i energii, lyn będzie tylko lyniem! Kasa zacmila mu myślenie!

  0
  0
 29. z hutek pisze:

  Nie panie/pani z hutek. Mamy po prostu takie samo zdanie w temacie. Być może zadziałało u pana/i zboczenie zawodowe i wrodzona podejrzliwość/ ale…szkoda czasu na jałowe dyskusje z panem/panią. Nie wnoszą nic nowego do tematu. A to już pana dziedzina.

  0
  0
 30. Paulina Skowrońska pisze:

  Jak widać powyżej równie dobrze mogę pisać jako “z hutek”. Coraz rzadziej zresztą piszę, bo widać, że obrońcy wójta krzyczą aby krzyczeć, aby “rozwodnić” zarzuty, żeby zamieszać. A przecież ludzie mają swój rozum, widzą i słyszą. Wielu boi się otwarcie wystąpić, bo są uwikłani, oni lub rodziny, w zależność od wójta. Ja, i paru innych tu piszących z pewnością nie wywołamy rewolucji, ale podajemy fakty. Prawdę. Uzmysławiamy to ludziom. Szkoda mi tylko czasu na pyskówki z takimi jak z hutek czy Niewiadow. Lepiej ten czas poświęcić dzieciom lub pracy.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Może Pani pisać.z jakiego nicku chce, ale to nie zmienia faktu że pisała Pani jako Brygida, a pisząc że swojego nicku dalej kontynuowała Pani wątek, wprost pisząc że nazwałem Panią klamca, a ja tak nazwałem Brygide. Jest Pani bezczelna i nie ma odwagi się przyznać!!!

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Tak, wy piszecie tylko prawde- taka która jest dla was wygodna. To co wygodne nie jest zawsze przemilczycie. Może nie klamiecie , ale mało ma to wspólnego z rzeczywistością. Poza tym jaki to jest portal informacyjny, jak autor do każdego wątku dodaje swoje wypociny? Czasami to jest bardziej bezczelny niż tvpis.

   0
   0
 31. Górniak Stanisław pisze:

  z hutek. Skoro twierdzisz, że piszemy tylko prawdę tą wygodną dla Nas, jak to określiłeś, to dlaczego nie piszecie tej wygodnej dla Was? Macie pełne prawo. I jeszcze raz zapytam dlaczego tej prawdy nie można pisać na oficjalnej stronie Gminy? Może rzecznik się wypowie? Czego Wójt się obawia? Tematów było by sporo. I jeszcze jedno- dlaczego autor nie może dodać własnego komentarza do załączonej informacji, co to cenzura? Wypociny od razu można poznać czytając Twoje komentarze.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   1. Forum nie było przez 8 lat jak rządził Pana pryncypal. 2. Wasza prawda jest zawsze identyczna jak autora, dziwne powiązanie. Ani jeden artykuł nie był niezgodny z waszym punktem widzenia. 3. Forum dla mieszkańców a już znalazłem 2 osoby piszące z 6 nikow (Pani Paulina nie dodawala komentarza do wpisu tylko odpowiadała bezpośrednio mnie ze nazwałem wpis kłamstwem a to była korespondencja.z Brygida. Jest Pan bezczelny bo sam Pan pisze z 4 nikow a to jest manipulacja opiniaą publiczną.4. Rzecznika.ma Pan w gminie, niech pan idzie pogadać. Ale zapomniałem, pan nie potrafi albo władca Kopalni zabronił. Każdy mieszkaniec też może tam napisać, ale wy nie napiszecie bo wiadomo jaka elita kryje się pod nickami:)

   0
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).