OSP Rększowice nadal bez samochodu!

A miało być tak pięknie. Miał być samochód ratowniczo-gaśniczy dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Rększowicach. Miałem pochwalić Wójta. Ale niestety, jak zwykle skończyło się na obietnicach. Ze względu na wpłynięcie tylko jednej oferty na kwotę znacznie przewyższającą budżet na ten cel, przetarg został unieważniony.

Mam nadzieję, że te pieniądze nie zmienią celu i nadal pozostaną w gestii inwestycji polegającej na zakupie samochodu dla strażaków z Rększowic.

PAWEŁ GĄSIORSKI

 

BIP UG Konopiska

BIP UG Konopiska

 Kategorie:

22 odpowiedzi na “OSP Rększowice nadal bez samochodu!”

 1. Dawidosu pisze:

  Pewnie kasa pojdzie na cos innego i z wozu nici

  0
  0
 2. talar pisze:

  Bardzo dobrze po co im kolejny wóz jak pożarów nie ma !! O innych OSP nie pomyślą tylko o rększowicach skąd wywodzi się Żurek…. przypadek???? nie sądze….

  0
  0
  • Chudy pisze:

   też tak uważam! podobno dlatego że OSP Rększowice są w systemie krajowym, ale chyba bardziej byłby wykorzystany w Aleksandrii?
   Poprzedni wójt zrobił projekt budowy remizy w Aleksandrii, zabezpieczył środki na budowę, to i może samochód dla nich? co prawda obecny wójt tylko ogłosił jak na razie przetarg, ale zasługę już przypisuje sobie!

   0
   0
  • Kamil pisze:

   A po to cwaniaczku że samochody bojowe są z lat 70 i 80 a straż pożarna nie zajmuje się tylko gaszeniem pożarów ale skąd ty możesz o tym wiedzieć. Może ty jeździj sobie autem z 1975 roku skoro taki chojrak jesteś.

   0
   0
  • Kamil pisze:

   Chudy masz rację Rększowice są KSRG dlatego im powinien należeć się nowy wóz.

   0
   0
  • Kamil pisze:

   lepszy wóz z 1975 roku jak żaden. Lepsza remiza wymagająca unowocześnienia (jak w Konopiskach) jak żadna (w Aleksandrii).
   Następny pachołek .urka nie umie sobie wymyślić nicka. Teraz będą same Kamile. No i dobrze.

   0
   0
  • Kamil pisze:

   Pachołek to z Ciebie jest. A co ma unowocześnienie remizy do zakupu nowego samochodu. Dupa Cie boli że Rększowice dostaną nowy wóz, czy to po prostu zwykła zazdrość. Nie masz pojęcia jak to jest być strażakiem ochotnikiem więc się nie wypowiadaj, ochotnicy rzucają wszystko i biegną na alarm żeby ratować życie zdrowie i mienie, nie dostają za to pieniędzy jak w innych gminach więc chyba należy in się nowy samochód tym bardziej że są w KSRG ale ty i tak pewnie nie wiesz co znaczy ten skrót.
   Więc siedź cicho skoro jie masz pojęcia o czym piszesz.

   0
   0
  • Kamil pisze:

   A i jeszcze jedno cwaniaczku. Ja napisałem pierwszy komentarz 4 lipca a ty 6 więc widać kto tu kopiuje czyje nicki, więc nie siej zamętu.

   0
   0
 3. Strazak pisze:

  Lepiej to niech wójt Żurek idzie na zieloną trawę. Tam może już nic nie spartaczy,za wyjątkiem podeptania trawy. Takiego niezdare rzadko się spotyka,czemu to nieszczęście trafiło na naszą gminę?Nam strażakom Wstyd że mamy w szeregach Osp Rekszowice takiego miernote.

  0
  0
 4. Adrian pisze:

  Miernota to jest z Ciebie, ciekawe czy jesteś w Osp Rększowice?

  0
  0
 5. Komendant pisze:

  Strażakowi J.Zurek może tylko pomóc natychmiastowe wycofanie się z zycia druhów strażaków .Przy okazji niech zabierze ze sobą Prezia.Oczysci się klimat w Konopiskach.

  0
  0
 6. piotr pisze:

  Ogłoszono nowy przetarg na zakup pojazdu dla OSP Rększowice . Do trzech razy sztuka

  0
  0
 7. Kamil pisze:

  to po to niedo-rzecznik wepchał się na służbę do wójta .urka żeby wymusić kasę na OSP Konopiska! teraz wiadomo po co koledzy ludowcy kazali mu tam pracować! Bo sobie to on kampanii raczej nie zrobi. wręcz odwrotnie.
  Ale kasę jak widać załatwił.

  0
  0
  • Kamil pisze:

   Piszesz w poprzednich postach że zamiast samochodu lepiej unowocześniać remize w Konopiskach a teraz piszesz na Konopiska.
   Ktoś tu ma rozdwojenie jaźni

   0
   0
 8. lisica pisze:

  Kamil gdzie w poprzednich postach było lepiej unowocześnić remizę w Konopiskach, czytaj ze zrozumieniem bo inaczej siejesz zamęt. W poprzednim poście było, że lepiej mieć remizę jak w Konopiskach niż żadnej jak w Aleksandrii. Kapujesz?

  0
  0
  • Kamil pisze:

   Sorry mój błąd faktycznie źle przeczytałem. Ale remiza w Aleksandrii powstanie tego jestem pewien. A ten samochód jest naprawdę potrzebny niestety u nas zamiast się cieszyć że jest szansa dla nowy samochód dla gminy to zawiść zazdrość i wygadywanie nie wiadomo czego

   0
   0
  • Kamil pisze:

   sorry, bo znów pisze kilku Kamili!

   0
   0
 9. Górniak Stanisław pisze:

  Oby jak najszybciej i dobrze się sprawdzał w akcjach, których im życzę jak najmniej.

  0
  0
 10. Kamil pisze:

  Dla wszystkich sympatyków OSP Rększowice przekazuję radosną informację o rozstrzygnięciu przetargu i wygraniu go przez firmę MotoTruck ??
  Ale samochód to nie wszystko, równie ważne jest jego wyposażenie, wiadomo że cześć sprzętu strażacy już posiadają ale jest jeszcze sporo do kupienia, może radny Rększowic stworzy jakąś inicjatywę dla zakupu niezbędnego sprzętu, wszak chodzi o ratowanie życia i zdrowia ludzkiego

  0
  0
 11. lisica pisze:

  zapewnienie gotowości bojowej to nie obowiązek radnego, mniej hulanek a będzie i na sprzęt nie tylko do Rększowic. Kamil co ty taki zatroskany o OSP Rększowice, zwróć się z tym apelem do druha J. Żurek jest wójtem i należy do OSP Rększowice,
  może minęła mu ta zła passa i nie spartoli już nic.

  0
  0
  • Kamil pisze:

   Jestem zatroskany bo to jednostka z mojej miejscowości dlatego życzę jej jak najlepiej i jestem szczęśliwy bo zaslugiwała na ten wóz,
   A o gotowość bojową jestem spokojny bo sprzęt jest ale zawsze przydało by się coś nowego ? ale radny też może jakoś wspomóc jednostkę ze swojej miejscowości ?

   0
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).